Różowy Raport Specjalny - znudzony TT i schłodzone (nie wstrząśnięte!) JT&FL

W razie gdyby nie wystarczyła Wam stustopniowa temperatura na zewnątrz i fakt, że Seba Vettel macha do Was radośnie rączką, mamy dziś, drogie Czytelniczki, garść bardzo, bardzo, ale to bardzo gorących newsów.   

*** Po raz kolejny wypływa na wierzch życiowa prawda, że mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. Trener Wisły, Maciej Skorża, chwalebnym czynem zakończył swoją tegoroczną przygodę z Ligą Mistrzów i co prawie niespotykane w tym zawodzie, oficjalnie, uroczyście, a co najważniejsze szczerze przyznał się do błędów w przygotowaniu drużyny. Ciacha są pod wielkim wrażeniem, panie Macieju.

*** Cristiano Ronaldo znowu to zrobił . Czy to aby nie nazywa się "efektem Paris"? Z pewnością.  

*** A jeśli już pytacie o zdrowie JT&FL, to owszem, panowie żyją i nawet mają się dobrze , obecnie schładzając swoje gorące ciała w zimnej basenowej tafli. My już oczami wyobraźni widzimy siebie dokładnie w środku, pomiędzy nimi.

***Zastanawiałyście się kiedyś, jak wygląda robot na huśtawce? Teraz już wiemy - właśnie tak .

*** Hej! Ktoś tu się wyraźnie nudzi . Bardzo się nudzi. Ogromnie się nudzi. Halo, panie Torres, my już w tej sekundzie mamy na myśli przynajmniej tysiąc propozycji na rozrywkę dla pana. I nie mają one nic, a nic wspólnego pana obecnym statusem TT (przypominamy: Tata Torres), żeby nie było.  

***Nie ma to, jak nadać swojemu nowonarodzonemu dziecku imię "Tevez ". Szczególnie, jeśli jest się kibicem Manchesteru United. Tyle dobrego chociaż, że Cristiano odszedł z ''Diabłów'' na czas, zanim zniszczył życie innego maleństwa...

***Jeśli myślicie, że WAGs mają wszystko, zawieście oko na największej galerii kreacji Cheryl Cole , jaką widziałyśmy. Często brakuje tam ważnego elementu - odrobiny gustu i dobrego smaku...

A tak przy okazji, tylko spójrzcie jakiego cudnego rozbitka wyrzuciło morze nieopodal naszej redakcji. Uroczy, prawda ?

Marina

Więcej o: