Fotki Berbatowa: hot or not?

Nasi koledzy zczuba już zdecydowali. Ale tak to bywa, gdy ktoś zazdrości, a poza tym - co oni tam wiedzą. Niewątpliwie jednak fotki Berbatowa są czymś, co daje do myślenia, czymś, co nie pozostawia obojętnym, czymś, co stawia pod znakiem zapytania cały nasz dotychczasowy światopogląd, co sprawia, że wszelkie egzystencjalne pytania stają się nie ważne, a jedyna warta rozwagi kwestia to: hot or not?  

Śledząc pewien poświęcony Bułgarowi cykl na Dirty Tackle zastanawiamy się czasem, czy Berba nie minął się z powołaniem, bowiem liczba jego niezwiązanych z piłką zdjęć jest porażająca (i przerażająca). Za każdym razem gdy na nie patrzymy ta bardziej różowa cześć nas daje się uwieść magnetycznemu spojrzeniu Kontynentalnego, podczas gdy ta mniej różowa pęka ze śmiechu. Jednak zczubowe fotki to już coś zupełnie ponad ludzką miarę. Dziewczyny - usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy - zapytamy jeszcze raz - na pewno chcecie łykać tę niebieską pigułkę? Tak? No to jazda:

1.  Ja wiem, że tego chcesz, Ty wiesz, że ja wiem...

2. "Kylie give me just the chance...."

 3. Gdzie ja teraz będę kupował buty, skoro likwidują Stadion Dziesięciolecia?

Dimitar BerbatowDimitar Berbatow internet

4.  Jeśli jeszcze raz tkniesz moich piłkarzyków...

Dimitar Berbatow

5. Zabierzcie to ode mnie, nie mogę na to patrzeć...

Dimitar Berbatow

No dobra, śmiejemy się, ale nawet jeśli nie chciałybyśmy być na miejscu tej pani, to nie możemy się oprzeć temu wzrokowi... Nie możemy powstrzymać fantazji o byciu  dziewczyną twardego, ale wrażliwego rosyjskiego mafioza z początku lat 90-tych, tak samo, jak nie możemy się powstrzymać od gwałtownych ataków śmiechu. A Wy? Co sądzicie? Gorące foty, czy maksymalny obciach? Hot or not? Spójrzcie jak pokorniutko czeka na Wasz werdykt...

Dimitar Berbatow

rybka

Zdjecia Berbatowa...
Więcej o: