Casillas w Mali - cz. 3 - On ma nową dziewczynę?!

Tego jeszcze nie wiadomo. Jak jednak zauważyły Kickette, hiszpańska modelka, która również działa aktywnie na rzecz PLAN, tejże samej organizacji dobroczynnej co Casillas, wyjątkowo swobodnie czuje się zwisając z ramienia naszego (po latach całkiem jawnej adoracji czujemy się w pełni upoważnione do użycia zaimka dzierżawczego) Ike'a.  

Jako że oficjalnych oświadczeń na temat ewentualnych powiązań pomiędzy tymi dwojga na razie brak, my pozostaniemy na etapie zaprzeczenia i wyparcia. Wierzymy, że ''święty'' Iker pozostanie nieczuły na uroki nowej absztyfikantki, choćby nawet śliczna Eugenia kleiła się do niego ze zdwojoną siłą lub, na przykład, rozebrała się do rosołu...Ale chwila, ona już to zrobiła .

Mamy więc nadzieję, że najpiękniejszy ze wszystkich bramkarzy jednak ceni kobiety tajemnicze i pozostawiające nieco pola wyobraźni (i nie ma z naszymi nadziejami nic wspólnego fakt, że nieodgadnionej tożsamości Ciacha są jednym z najbardziej tajemniczych niewiast na świecie). I niech wraca już z tego Mali, bo wprawdzie jest tam w imię idei iście szczytnej, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, a na wyjazdach wszak o miłość najłatwiej.

Naszym zdaniem, kawalerski stan mu służy, więc po co to zmieniać.

Więcej o: