Novak Djoković tańczy Thrillera

Przy okazji nieodległego bardzo dla nas smutnego wydarzenia warto chyba przypomnieć ten zabawny filmik z kwietniowego turnieju w Monako. W to, że to naprawdę Nole i że za Jacko przebrany, musicie uwierzyć nam na słowo.   

Do odtańczenia choreografii do słynnego przeboju z lat 80-tych doszło podczas imprezy dla tenisistów w Monte Carlo. Niezawodny Djoko pokazał przy tym, że żadne układy taneczne mu nie straszne, a na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie lub rasowy tenisista na korcie. Niestety, wideo jest zbyt słabej jakości, byśmy mogły ocenić należycie sceniczną charakteryzację Novaka, niemniej za ten chyba element ponosi on najmniejsza odpowiedzialność. Ruchy natomiast ma chłopak wyćwiczone do perfekcji. Nic tylko przyklasnąć z uznaniem. Michael byłby dumny.

A tu przypominamy oryginał. Mimo upływu lat, niezmiennie nas uczy, śmieszy, tumani, przestrasza.Po występie Novaka wiemy już, że każdy przyzwoicie się może w tym układzie tanecznym zaprezentować. My zaczynamy naukę już dziś.

W ramach ciekawostki - tak Nole tańczył w swoje dwudzieste urodziny, zanim zaczął wzorować się na Jacksonie. Widać, jak wyraźny postep się dokonał.

Więcej o: