Różowy Raport Specjalny - duuużo darmowych ciach i jeszcze więcej żelu

Drogie Panie, prosimy o ciszę! Prosto z gorących plaż Miami i zielonych muraw Europy, w nasze ręce trafił najnowszy, ściśle tajny raport zawierający szczegóły na temat wybryków naszych ulubieńców w mijającym tygodniu. Pssst! Tylko nie mówicie nikomu, że...   

*** Rozchwytywany Ribery podjął męską decyzję :" Albo Real albo nic innego ". No dobrze, dobrze drogi Francku, ale czy przy tej niesamowitej szczerości, nie zdajesz sobie przypadkiem sprawy, że właśnie złamałeś jedno z głównych transferowych przykazań, brzmiące "Udawaj niedostępnego". A co będzie jak ''Flo" dowiedziawszy się, że konkurencja nie istnieje z marszu obniży wszystkie stawki, a może nawet w ogóle wycofa się z walki ze względu na brak emocjonującej rywalizacji ? Wtedy nawet nie próbuj przybiegać do nas z płaczem.  

*** Uwaga! Ciacha za darmo, do wzięcia od zaraz !!! Ktoś zainteresowany? Przygarniecie któregoś z tych biedaków? Odpowiedź "Biorę wszystkich" się nie liczy.

*** Każda liga ma swojego żelika, a ten nasz, Marcin Mięciel , cierpliwie tłumaczy dlaczego za żadne skarby nie może się obyć bez tego cudownego specyfiku. Cris, zgadasz się z opinią kolegi?

*** Dokładni Amerykanie, beznadziejni Włosi, bezradni Brazylijczycy, masowe kradzieże <- Puchar Konfederacji już dawno za nami, ale wszystkie jego obciachy do dziś nękają nas w najgorszych sennych koszmarach. Koledzy z pobandzie, mówcie co chcecie, ale i tak najgorszy jest arbiter karający żółtą kartką Altidore za niewinne ściągnięcie koszulki, przez którego budziłyśmy się z krzykiem na ustach przez calutki tydzień.  

*** " Speszialny rozwód", odcinek drugi : Rodzina Mourinhów dowiedziawszy się o poruszeniu jakie wywołała radosna wieść o ich rozwodzie oraz dostrzegłszy stosy cv (z załączoną bielizną) sięgające już drugiego piętra ich posiadłości, postanawia zmienić taktykę i stosując stary sprawdzony przez celebrytów sposób, pozuje na okładkę kolorowego magazynu. Rzecz jasna w komplecie i z szerokimi uśmiechami. Nie z nami te numery, kochani.  

*** Narzekali, oburzali i irytowali się na potęgę ale ostatecznie i tak oparli się magii. Zgadnijcie, jaką pamiątkę z RPA przywieźli sobie do domu Hiszpanie ? Pani w różowym sweterku, która udzieliła odpowiedzi "te wkurzające, głośne, kolorowe trąbki" otrzymuje w nagrodę wyrzeźbione w czekoladzie popiersie Becksa.

Na koniec zechciejmy jeszcze raz pogratulować słodkiemu Roque przeprowadzki do Manchesteru. Osobiście zamierzamy trzymać kciuki, by pozbywając się koszulki "The Citizens" wyglądał równie....

Powalająco, seksownie, zabójczo, bosko ładnie.  

Marina

Więcej o: