Żyrondyści z Bordeaux na egzotycznej wyspie

W parodii popularnego reality show. Niezaprzeczalnie, jednej w najlepszych, najśmieszniejszych i najseksowniejszych, jakie nasze oczy miały okazję oglądać. Może to przez udział zdecydowanego odkrycia tego roku, Yoanna Gourcuffa, sobowtóra C-Rona, Marouane Chamakha i jeszcze jednego, bliżej nam nieznanego piłkarza klubu z Bordeaux, Souleymane Diawary. Jak to często bywa, dzięki Kickette.   

Najciekawsze fragmenty rozmów:

Pierwsze pytanie (do Souleymane'a) :

Prowadzący: Proszę, wytłumacz dlaczego za każdym razem, gdy jesteście w szatni, puszczasz piosenkę, której nikt nie znosi ?

Souleymane: Tak, wiem, że trochę przesadziłem, puszczałem to w kółko i wreszcie moim kolegom zupełnie się to przejadło.

Prowadzący: Tak było, Yoann?

Yoann: Nie, ja naprawdę bardzo lubie tę piosenkę. Jestem jednym z tych zawodników, którzy popierają Soley'a, kiedy chce puścić ten utwór.

Maourane: Ja jestem jednym z tych zawodników, którzy popierają pomysł schowania tej płyty lub zniszczenia jej, ponieważ kiedy puszczaliśmy to w trakcie sezonu, drużyna wypadała słabo.

Prowadzący: Co więc zrobiliście?

Marouane: Schowałem tę płytę.

Prowadzący: Marouane, musisz mi koniecznie powiedzieć, gdzie ona jest.

Marouane: W moim samochodzie.

Prowadzący: Czy możesz potwierdzić, że płyta nie jest zniszczona?

Marouane: Nie jest.

Prowadzący: Souley, powiedz nam, co sądzisz o Marouane?

Souleymane: Mogę mu powiedzieć. Po pierwsze, chcę, żebyś wiedział, że cię nie kocham, ale nie szkodzi, nie jesteśmy tu po to, żeby się kochać. Jesteś hipokrytą, samolubem i skąpcem.

Marouane: Tak, jasne.

Soulay: Sugerujesz, że kłamię? Czy może potwierdzisz moje słowa?

Marouane: Może teraz coś o Soulay'u. On po prostu zazdrości mi włosów.

Prowadzący: Dlaczego?

Marouane: Ponieważ ona marzy o takiej fryzurze jak ja, żeby móc nakładać sobie żel na włosy.

...

Prowadzący: Czy z Waszej trójki to Soulay jest najlepszy w uwodzeniu kobiet?

Marouane: Cóż, na pewno nie jest to Yoann.

...

Prowadzący: Marouane, Yoann i Souleymane, przyszedł czas na runde eliminacyjną. Souleymane, będziesz głosował pierwszy.

Soulaymane: Marouane, głosuję na ciebie, ponieważ z Marsylią przegraliśmy przez Ciebie. Jeszcze nie doszedłem do siebie po tej porażce i nie cierpię cię za to! (Chamakh strzelił wówczas gola - przyp. Kickette)

Marouane: Postanowiłem wyeliminować Soulay'a. Jestem zawiedziony twoją postawą, powiedziałeś, że jestem skąpy, co nie jest prawdą. Zraniłeś moje uczucia i jesteś mi dłużny dużo pieniędzy i ubrań.

Yoann: A ja wyeliminuję Soulaymane'a ponieważ czasem na boisku próbuje podawać piłkę zewnętrzną częścią stopy, ale niechcący uderza ją palcami i piłka ląduje w trybunach. Ze wszystkich tych powodów, eliminuje ciebie, Souleymane!

...

Prowadzący: Soulaymane, weź swój plecak i latarkę i podejdź do mnie.

Marouane: Ojej, ale nam przykro.

Prowadzący: Soulaymanie, Marouane i Yoann postanowili cię wyeliminować, a ich wyrok jest nieodwracalny. Zanim odejdziesz, możesz im powiedzieć, co o tym sądzisz.

Souleymane: Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział, ale nie dziwią mnie wasze głosy, szczególnie twój, Marouane. Znamy sie już od dwóch lat, zawsze wiedziałem, że jesteś hipokrytą. Ale po tobie, Yoann,nie spodziewałem się, że jesteś taki sam. Kiedy miałeś problemy, zawsze byłem obok, gotów ci pomóc. A teraz naśladujesz Marouane'a, tego hipokrytę. Nie licz, że on kiedyś ci pomoże. Powodzenia! Mam nadzieję, że któryś z was zostanie ranny lub wpadnie w jakąś dziurę .

Cóż, chłopcom z Bordeaux na pewno nie można odmówić poczucia humoru. Oraz tego, że oprócz statusu mistrzów Ligue 1, mogą teraz się pochwalić kolejnym wyróżnieniem: mianem najbardziej ciachowej francuskiej drużyny.

Kiedy u nas zacznie się robić takie programy?

Więcej o: