Różowy Raport Specjalny

Odłóżcie na chwilę na bok drinki z palemką i spuście z oka przystojnego bruneta z uśmiechem Davida Villi (tego na dwunastej), nasi ulubieńcy właśnie głośno domagają się waszej uwagi. A przynajmniej na to wskazuje ich niecodzienne zachowanie.    

*** Prosimy o uwagę! Nasz niezawodny wykrywacz ciach zlokalizował na horyzoncie dwóch apetycznie wyglądających mężczyzn. Piłkarzy. Opalonych. Samotnych na rozległej piaszczystej plaży, a na dodatek jeden z nich wyraźnie zachęcająco się do nas uśmiecha. Czy trzeba czegoś więcej? Zanim zarezerwujecie bilety, wpadnijcie na Kickette, by wiedzieć gdzie i z wizytą do kogo .

*** Crisiano Ronaldo czy 211 542 300 ciach z truskawkami ? Oto jest pytanie. Florentino Perez wyboru już dokonał, choć gdyby zawczasu wiedział, że zamiast problematycznego Haribo może mieć pięćdziesiąt milionów szczoteczek do zębów być może zmieniłby zdanie.

*** Hm, być może dla nas to nieco zaskakujące, ale jednak - David Beckham w majtkach to niejedyny towar eksportowy Giorgio Armaniego. I choć w ofercie nie znalazłyśmy (niestety) kolejnego roznegliżowanego mężczyzny, to i tak serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami pomysłowego projektanta na tegoroczne lato

*** Robinho może błyskawicznie zmyć blamaż transferowy minionego lata i już wkrótce w wielkim stylu powrócić na salony wielkiego futbolu - Barcelona chce wyrwać Brazylijczyka z rąk zachłannych szejków , wpłacając okup w wysokości 35 mln euro My byśmy się ani chwili nie zastanawiały, wszak ssanie kciuka w błękicie "The Citizens", to jednak nie to samo, co ssanie go w barwach "Dumy Katalonii"

*** Life is brutal, a futbol jeszcze bardziej. Nie wierzycie? Daniele de Rossi chętnie udowodni Wam słuszność tej tezy , choć kopnięcie w twarz to nie jest to, czego my byśmy się od Włocha domagały (tym czymś jest raczej jego cnota lub choćby koszulka).  

*** " Bo trąbki kibiców są zbyt głośne i w ogóle to niesamowicie dekoncentrują " - czyli na co najlepiej zwalić winę za ewentualne niepowodzenie w Pucharze Konfederacji. Choć akurat najgłośniej skarżący się Hiszpanie powodów do narzekań mieć nie powinni - żaden hałas nie zdołał przeszkodzić Torresikowi w zdobyciu hat-tricka, ani całej reprezentacji w wygraniu 35. meczu z rzędu.

A jeszcze zanim powrócicie do opalania i słodkiego leniuchowania, rzućcie okiem na to całkiem apetycznie ciacho, chwila jak mu tam było? Żartujemy. Francesco Totti.  

Marina

Więcej o: