Sergio Aguero zdradza żonę?

Tak wynika z burzy, jaka rozpętała się całkiem niedawno w argentyńskiej prasie, a spowodowanej rzekomym pojawieniem się zawodnika Atletico Madryt w klubie z niezidentyfikowaną blondynką.  

Dziewczyny z Kickette zastanawiają się, czy takie zachowanie świeżo upieczonego tatusia Benjamina i niedoszłego małżonka ''Dzianiny'' Maradony może wiązać się z faktem, że teść piłkarza, Diego, obecnie selekcjoner reprezentacji Argentyny, jakiś czas temu posadził ambitnego Kuna na ławce rezerwowych. Czyżby prowadzanie się z płowowłosymi modelkami było rodzajem zemsty ze strony Aguero?

Nie chcemy jednak pochopnie wyciągać daleko idących wniosków. Nie ulega jednak wątpliwości, że żadna z zainteresowanych stron nie skomentowała medialnych rewelacji, a zatem i nie padło żadne dementi. Tymczasem Sergio w kadrze biało-błękitnej nie gra, rewelacje gazet potwierdzają naoczni świadkowie (tacy jak rzecznik klubu, w którym bawił się niewierny Aguero) oraz inne, niejasno związane z tematem osoby (piosenkarka, która niegdyś spotykała się z Fernando Gago i którą ktoś rozpoznał w towarzyszce piłkarza, ale która zaprzecza tej ostatniej wersji).

Czekamy na jakieś wyjaśnienia. Dla dobra rodziny, a przede wszystkim malutkiego Benka, mamy nadzieję, że wszystko to spisek wrogich sił i wyssane z palca bzdury.

A cała historia niech będzie przestrogą dla całego świata: nigdy nie łączmy życia prywatnego z zawodowym. Amen.

olalla

Więcej o: