Różowy Raport Specjalny : modele z boiska i inne łakocie

Wisła na walizkach, "Kanonierzy" w szaliczkach, Eto'o w Barcy, Ibra na Camp Nou, a Camp Nou w redakcji Ciach, a Ciacha szukają świńskiej grypy. I jeszcze jedno, byśmy zapomniały: Miss World 2010 została wybrana. Tak, to był szalony tydzień.  

*** Po prostu "Kanonierzy" . Cudni, zachwycający i maksymalnie ciachowi. Nawet jak na nasze surowe oko sesja zdjęciowa pierwsza klasa. No i są szaliczki, więc i Jose się spodoba. Zachęcamy kolegów po fachu do podążenia w ślady Fabregasa i spółki. Naszym mottem niech będzie: sportowcy na wybiegi!

*** Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wychwyciły każdego, najmniejszego choćby odniesienia do Pana Specjalnego. Tym razem radziłybyśmy mu zaopatrzyć się w czarny, żałobny szaliczek. Ptaszki ćwierkają, że już niedługo ma dojść do spektakularnej wymiany na froncie Barcelona - Inter i ulubieniec trenera, Ibra, ma zostać wymieniony na Eto'o i 10 mln euro. Oho, zapowiada nam się lato nieziemskich transferów.

*** Wisła Kraków chwilowo bezdomna . Stadion przy Reymonta w remoncie, a inne pobliskie jeżeli w ogóle ją przyjmą, to i tak nie będą w stanie spełnić wymogów do rozegrania na nim fazy eliminacyjnej Champions League. Cóż, jak będzie trzeba, to dla Pawła Brożka to i naszą redakcję przerobimy na drugie Camp Nou.  

*** A skoro już o polskiej piłce mowa, to może nareszcie nadeszła taka chwila, że jednak ponad reprezentacyjny futbol postawimy, na przykład, polskie babie lato, polskie wędliny albo... niepolską świńską grypę . Powody do tej ostatniej decyzji liczy się w dziesiątkach.

*** I wszystko jasne. Akcja z uroczym kwiatkiem była tylko prezentacją w letnim stroju - Ronaldo zdobył kolejną nagrodę, a raczej koronę. Nie, nie króla strzelców, a Miss Świata , drogie Panie. Urocze. Przesyłamy różowe całusy dla dowcipnych kibiców z Albanii!  

*** A teraz coś specjalnie dla Was, drogie Czytelniczki, abyście od naszych nienagannie wystrojonych na wakacjach ciach nie odstawały ani trochę: kilka cennych wskazówek prosto od Luli , jak zadać szyku na plaży.Niektórzy jednak mają o tyle dobrze, że nie muszą się w ogóle starać i bez zbędnego wysiłku uzyskują oszałamiający efekt, jak na przykład nasze weekendowe ciach.,Tym razem, z okazji długiego weekendu, jedno z tych najsmaczniejszych. Przed Wami Fernando Torres jak zawsze piękny, młody, seksowny, słodki i wtedy jeszcze beztroski, wolny, niezamężny i bez potomka w drodze. Ach, stare, dobre czasy...

Marina

Więcej o: