Wybieramy najlepsze sportowe ciało kawałek, po kawałku.Odcinek 2. - pośladki

Ostatnio skończyłyśmy na nogach, więc teraz od nich zaczynamy, a właściwie od miejsca, gdzie  nogi tracą, a plecy jeszcze nie zyskują swojej szlachetnej nazwy. Drogie panie, zapnijcie pasy - dziś wybieramy najlepsze sportowe pośladki.   

1. Jenson Button - najsłynniejsze, kontuzjowane pośladki Formuły 1, które pomimo urazów, jakich doznały, nie tracą nic ze swojego uroku.

2. Łukasz Fabiański - on po prostu sam się o to prosi. W jakim innym celu tak uroczo wypinałby się w naszą stronę?

3. A skoro był "Bambi", nie może zabraknąć wszak innego naszego wielkiego i również z powodu pokaźnych rozmiarów pupy słynącego "Borubara". Dla zwolenniczek obfitszych kształtów.

Fot. Kuba Atys / AG

4. Steven Gerarrd - bo miał niedawno urodziny (najlepszego, Steve) i bo od ostatniego odcinka naszego cyklu nie potrafimy przestać myśleć o tym zdjęciu.

5. Rafael Nadal. Nie ma to jak posmak zakazanego owocu, który czujemy przyglądając się z ukrycia krągłościom Nadala. Mniam.

6. Łukasz Kadziewicz - jedną z wielu zalet siatkówki jest to, że w trakcie transmisji możemy się dobrze przyjrzeć naszym pięknym siatkarzom także od tyłu. W przypadku kościstego zadka Kadzia pamiętajcie, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu!

Fot. Ma?gorzata Kujawka / AG

7. Mathew Upson - tak, ten pan od ładnych pleców . Teraz demaskujemy o co nam tak naprawdę chodziło. O to, co ma pod plecami.

8. Michael Phelps - może nie widać zbyt wiele, ale za to, jak działa na wyobraźnię:

9. Lance Armstrong. W zestawieniu pośladków nie mogło zabraknąć kolarza, a jeśli kolarz, to tylko najlepszy, i w najlepszym wydaniu. Zastanawiamy się nad zatrudnieniem Ann Leibovitz na stałe w naszej redakcji.

10. Leo Messi. Hmm, nie macie wrażenia, że świeżo upieczonemu zwycięzcy Ligi Mistrzów w gwałtownym rozroście dolnych partii ciała pomógł photoshop? A może to po prostu taka bielizna? Tak czy inaczej, pomijając górę od piżamy, nieznana strona Messiego zaczyna nam się bardzo podobać.

11. Krągłe tyły Robinho, czyli Jennifer Lopez w męskim wydaniu. Nie wątpimy, że i ten typ urody zadniej znajdzie swoich amatorów. I amatorki.

embed
embed
embed

Podobno pośladki to zdaniem wielu kobiet najseksowniejsza część męskiego ciała. A Wy jak uważacie? I które podobają Wam się najbardziej? Pamiętajcie tylko, że będą musiały pasować do wcześniej wybranych przez Was nóg.

rybka

Więcej o: