Różowy Raport Specjalny - Bilić + Boruc= WNM?

Powoli oswajamy się z tą zdumiewającą świadomością, że owszem, istnieje świat poza Ligą Mistrzów i siłą rzeczy musimy do niego powrócić, w czym dzisiaj pomoże Wam, drogie Czytelniczki, Różowy Raport Specjalny. Nie obawiajcie się jednak, nie będzie znowu tak strasznie - znalazł się jeden ochotnik, by nam ten szok sportowo-kulturowy osłodzić.    

*** Ach...do dziś z łezką w oku wspominamy jednego z bardziej przyjemnych oku trenerów Euro 2008. Przywódca reprezentacji Chorwacji, rockowiec na pół etatu i mistrz żywiołowych reakcji w pełnym wymiarze godzin. Już niedługo możemy mieć okazję do częstszych spotkań z nim - Slaven Bilić wyraża niesłychaną chęć zastąpienie Gordona Strachana na ławce trenerskiej Celtiku Glasgow i wydeptania murawy na Celtic Park. Będzie jak zechcesz, Slaven, tylko obiecaj, że przypilnujesz nam Króla Artura!

*** " Jak nie należy nazywać potomka , aby do końca życia nam tego nie wypominał i aby koledzy z piaskownicy nie wytykali go palcami?" Praca zbiorowa na postawie osobistych doświadczeń Franka Lamparda, Davida Beckhama, Ryana Giggsa i innych gwiazd sportu.  

*** Kaka do wzięcia ! Niestety, niestety i jeszcze raz niestety: nie rynku matrymonialnym, lecz na być może równie burzliwym i równie atrakcyjnym, ale zdecydowanie bardziej wypchanym pieniędzmi rynku transferowym. Wyłożysz 65 milionów euro, piłkarz jest twój. Pierwszy na wdzięki Kaki pokusił się (czyż to jeszcze zaskakujące?) Real Madryt. Wszak od czegoś, a raczej kogoś trzeba zacząć odbudowę zupełnie nowej galaktycznej drużyny.  

*** Piłkarze Liverpoolu bez dwóch zdań wiedzą, jak się lansować .  Co zdecydowanie dodaje mężczyznom urody (oprócz piłki u nogi, pieniędzy w portfelu, Ferrari w garażu i Ciach u boku)? Oczywiści przesłodkie, urocze, małe stworzonka, zwane potocznie dziećmi. Nawet Sami Hyypia wygląda jakoś tak...ładniej?

*** Cris, nie ma co rozpaczać po środowej porażce, otrzyj swoje łzy! Koledzy z zCzuba właśnie odkryli w tobie całkiem nowy, niesamowity talent . Kim byłby C-Ron, jeśli nie piłkarzem? Oczywiście dziennikarzem, bo, jak ostatnio liczne eksperymenty z mikrofonem w ręku dowodzą, po drugiej stronie kamery radzi sobie równie dobrze, co będąc głównym bohaterem jej obiektywu. Od dziś mówcie mu Cristiano "Mistrz wywiadu" Ronaldo. Gratis, prawdziwa perełka - wywiad z nieskażonym jeszcze zabiegami upiększającymi uroczym, młodym i niewinnym (czy to w ogóle możliwe?) Portugalczykiem.  

*** Na koniec kolejny niezwykle przydatny i praktyczny poradnik - " Naturalne sposoby na zdrowe włosy ".  Aby zgłębić tę tajemnicę polecamy przeczytać ten artykuł, uczyć się na błędach innych (tak, nadmiar żelu bądź pianki do włosów na pewno nie pomoże), lub po prostu zapytać Carlesa Puyola.  

Choć są i tacy, którzy nie potrzebują robić żadnej z tych trzech rzeczy, włosy zwyczajnie nie sprawiają im problemu, ba! zdaje się jakoby ich w ogóle nie było. Coś na ten temat może nam powiedzieć Fabio, który odwiedził naszą redakcję, by charytatywnie pomóc otrząsnąć się Ciachom po dotkliwej ligomistrzowej stracie. Nie zgadniecie, ale pomogło.  

A ten uśmiech zdecydowanie przechylił szalę na jego korzyść...

Miłego weekendu!

Marina

Więcej o: