Różowy Raport Specjalny - dowcipy Figo, Arboledy, Buffona i innych

Wiemy, że z niecierpliwością odliczacie dni, godziny, minuty i sekundy pozostałe do środowego finału, jednak oderwijcie na chwilę swoje myśli od tego zajęcia, bo mamy coś co może Was z całą pewnością zainteresować. Szpiedzy Ciachowego Biura Śledczego właśnie donieśli, że Zlatan Ibrahimović, Luis Figo, Jose Mourinho, Manuel Arboleda, Oliver Kahn i David Villa nieźle narozrabiali, ale i tak najgorsze jest weekendowe ciacho, które bezwstydnie pozbywa się swojej garderoby. Karygodne.  

*** My już hucznie odbębniłyśmy zakończenie kariery przez Luisa Figo i wylałyśmy hektolitry rzewnych łez, a tymczasem Portugalczyk postanowił zrobić nam dowcip i potrzymać jeszcze trochę w niepewności, bo właśnie poważnie rozważa grę w lidze chińskiej . Miejmy nadzieję, że to tylko plotki, naprawdę nie chcemy patrzeć jak legenda futbolu na finiszu rozmienia się na drobne.

*** Przynależność do drużyny zobowiązuje ? Manifestacja miłości i oddania Valencii? Czy może po prostu polityka klubu nakazuje promowanie go poprzez odpowiednią kolorystykę ubioru? Nieważne. David Villa wraz z małżonką Patricią spędził urocze popołudnie robiąc zakupy i spacerując po słonecznym Madrycie. A prawdziwe ciacho, to jednak nawet i w okropnym odblaskowym pomarańczu potrafi wyglądać nieziemsko.  

*** Oliver Kahn na długo pozostanie w naszej pamięci, nie tylko dlatego, że jest legendą futbolu i przez długie lata podziwiałyśmy jego doskonałe interwencje w bramce Bayernu, ale i dzięki swojemu specyficznemu (tak, to dobre słowo) wyglądowi. I choć trudno to sobie wyobrazić, kiedyś wyglądał jeszcze "lepiej" . Cóż, albo lubił się wyróżniać z tłumu, albo po prostu był oddanym fanem Modern Talking.

*** Futbolowa wersja listy przebojów, czyli Manuel Arboleda i jego chwytające za serce tekstylne podziękowania całemu światu . Maniek, jak będziesz chciał tam umieścić przepiękny napis"CIACHA" (a wiemy, że tak będzie) prosimy, użyj różowej czcionki.  

*** Kłopoty w idealnym związku? Na to niestety nam wygląda - "The Special One" z niewiadomych nam powodów postanowił otwarcie ignorować swojego ulubieńca . Zlatan Ibrahimović, któremu dające się we znaki Scudetto (czytaj: świętowanie po Scudetto, czytaj: kac) nieco utrudniały grę prosił, błagał i upominał się o zmianę, a kiedy Mourinho pozostał niewzruszony i wyraźnie odwracał wzrok, wściekł się niesamowicie. Jose, a byliście już może w poradni małżeńskiej?

*** Jeśli nie nazywacie się Fernando Torres, David Beckham lub Robinho, ani nie jesteście ich zaginionymi braćmi bliźniakami, to polecamy przeczytać, przyjąć do wiadomości i zanotować przydatne w nadchodzących letnich miesiącach informacje - jak pięknie odsłonić swoje ciało . A uczyć się możecie od samego mistrza w tym fachu Gianlugiego Buffona, który przybył dziś specjalnie do nas z dalekiej Italii, by udzielić wam kilku niezbędnych wskazówek w tym aspekcie i przy okazji osłodzić nadchodzący weekend.  

Lekcja numer 1: Nawet bez przesadnego odsłaniania ciała, można uzyskać piorunujący efekt.  

Mniam. 

Marina

Więcej o: