Tym razem to już nprawdę mecz o Mistrzostwo - czyli zapowiedź piłkarskiego weekendu w Europie

Dajemy Wam Ciachowe Słowo, że przynajmniej jedna europejska drużyna zdobędzie w ten weekend Mistrzostwo. Chyba.  

Szanse po temu ma co najmniej kilka, szykujcie się więc w poniedziałek na upojne fotki ciach oblanych szampanem i oblepionych confetti.

Czy będzie czerwono ? Manchester United od tytułu dzieli jeden punkt, wystarczy mu zatem remis z Kapitanem Ceskiem i jego załogą. Obie drużyny konfrontowałyśmy już dosyć dokładnie przy okazji Ligi Mistrzów , nie będziemy się więc powtarzać. A Diabłom życzymy jak najlepiej, chociaż ten biedny, mały zbity Arsenal wywołuje bolesne skurcze naszych litościwych serc.

A może niebiesko ? Wszystko wskazuje na to, iż tak właśnie zakończy się sezon we Włoszech. Inter mógł zdobyć scudetto już tydzień temu, ale Jose uznał, że to nie wystarczająco "speszial" dla niego i postanowił odłożyć sprawę na następny weekend. Czy w niedzielę znów zobaczymy takie obrazki?

Barcelona , która w tym tygodniu jeden tytuł już zdobyła , zaostrzyła sobie tylko apetyt na następny. Mallorca, która znana jest bardziej z drinków z palemką i białych plaż niż z tytanów futbolu nie powinna robić Barcy wielkich nieprzyjemności, przygotujmy się więc na powtórkę z rozrywki:

AP/Manu Fernandez

Jednak prawdziwym hitem tej kolejki w Primera Division będzie spotkanie Realu z Villarealem. Nie co innego jak właśnie Żółta Łódź Podwodna stanęła na drodze do szczęścia Barcelony, jak więc zachowa się w zderzeniu z Galaktycznym Imperium?

Zupełnie natomiast nie mamy pojęcia co stanie się w Bundeslidze . W czołówce jest ścisk, w tabeli jest ścisk i jak śpiewała pewna piosenkarka "wszystko się może zdarzyć". Podobnie jest na naszym rodzimym podwórku, gdzie tożsamość Mistrza Polski wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

Ale jeżeli ktokolwiek ściągnie koszulkę, to zobaczycie to w poniedziałek na Ciachach.

rybka

Więcej o: