Różowy Raport Specjalny - piłkarski singiel, Victoria znów z Armanim i inne takie

Maldini, Ballack, Posh, Ocio, van Basten, Guardiola oraz sporty kobiece, czyli po prostu wyborowa mieszkanka wybuchowa ploteczek w jednym malutkim różowym paluszku, zwanym Różowym raportem Specjalnym.    

*** Czy aby nas oczęta nie mylą ? Czy to aby na samotnym horyzoncie pojawił się wyjątkowo urodziwy piłkarz ? Narodowość: baskijska, lat: 33, inicjały A.O., cechy szczególne: idealny tors, zgrabne kończyny dolne i zachwycające rysy twarzy. A co najważniejsze z ważnych, pan stanu wolnego. Powtarzamy, STANU WOLNEGO!Cóż, nigdy nie sądziłyśmy, że Athletic Bilbao to zespół o takim potencjale, a raczej o tak ciekawej zawartości szatni. Aitorze Ocio, ze zdjęcia głównego do nas klaszczący - już do ciebie biegniemy!

*** Podobno warto oglądać sporty uprawiane przez kobiety i jest za tym przemawiających aż 5 argumentów . My znamy jeden koronny, dla którego nie warto poświęcić im ani chwili - pomijając sędziego i trenera nie ujrzymy tam ani jednej czwartej mężczyzny.  

*** UWAGA!!! To nie są ćwiczenia! Pojawiła się nowa kampania reklamowa kolekcji bielizny Emporio Armani . Strzeżcie się, już nie długo gdzie nie spojrzycie, będzie Was straszył olbrzymich rozmiarów szkielet Posh, już tradycyjnie z "promiennym uśmiechem". Kochana mamy dla ciebie dobrą radę: zostaw tę branżę dla męża.

*** Maldini : " Nie chcę pożegnalnego meczu w reprezentacji ". Niezrównana klasa Włocha nie zna granic - grzecznie odmówił włoskiej federacji na propozycję pożegnalnego meczu w kadrze, tłumacząc się chęcią definitywnego rozstania z kibicami w oficjalnym meczu. Paolo, Ciacha doskonale cię rozumieją - o wiele lepsze będzie znacznie mniej oficjalne, pożegnalne przyjęcie w zaciszu naszej redakcji.  

*** Marco "mężczyzna z klasą" van Basten (tak, ten Marco van Basten od Holandii na Euro 2008, przerażająco chłodnego wyrazu twarzy i pedantycznych białych koszul) złożył wymówienie i od szóstego maja nie jest już trenerem Ajaxu . Oficjalny powód? Cytujemy: "Brak realizacji celów wyznaczonych przed sezonem". No czegoś takiego, to się po panu, panie Marco nie spodziewałyśmy - zostawianie zespołu na pastwę losu na jedną kolejkę przed końcem sezonu jest co najmniej nieeleganckie.

*** Obciach goni obciach , czyli w jakiej atmosferze przebiegały półfinały Champions League. Niecodzienny krawat Pepa Guardioli, Didier Drogba z "p*** hańbą" na ustach i Ballack wymachujący rękami to to, co nie tylko koledzy z PoBandzie (oprócz rzecz jasna zachowania arbitra Toma Henninga Ovrebo) uważają za zachowania co najmniej wstydliwe i najtrwalej zapamiętają z minionych spotkań na szczycie.  

A co piątkowe wiadomości zakończymy jak zwykle mocnym akcentem. Ricardo Izecsonie don Santos Leite, w tej chwili ściągaj koszulę!

Dzięki.

Marina

Więcej o: