Marat Safin zaręczony!!!

To na razie nieoficjalna wiadomość, więc jeszcze mamy czas, by stworzyć jeden wielki, pogrążony w modłach ludzki łańcuch, który - jeśli nie spełni swojej spirytualnej funkcji - może w ostateczności posłużyć do odgrodzenia Naszego ukochanego tenisisty od blondwłosej tandeciary piosenkarki, Nastii Osipowej.  

Jak doniosła nam nasza wspaniała Czytelniczka tea, a my dośpiewałyśmy sobie resztę za pośrednictwem tego oto źródła i narzędzia Google Translator, Marat oświadczył się niedawno swojej dziewczynie, wokalistce zespołu "Błyszczący (tak przynajmniej twierdzi elektroniczny tłumacz), ładnej, ale absolutnie nie w naszym guście  - Nastii Osipowej. W tym momencie ziemia pękła, runęły wszystkie mury, otworzyły się bramy piekieł, a Ciacha zostały pochłonięte w odmętach rozpaczy.

Sytuacji to jednak nie zmieniło. Jak donosi znajomy pary, Marat do tej pory był zakochany tak mocno tylko raz - w obecnej partnerce Romana Abramowicza, Daszy Żukowej. Od czasu tamtego romansu jednak wiele już wody upłynęło w rzece, a sam Marat, do tej pory wieczny singiel, acz nałogowy podrywacz i łamacz kobiecych serc, dojrzał do nowego poważnego związku. Jak się okazuje - najpoważniejszego w życiu.

Jak mówimy, uspokajając  siebie i nasze napięte jak postronki strzępki nerwów, sprawa nie została jeszcze formalnie potwierdzona. Na razie do prasy pobiegli gadatliwi znajomi Safina, którzy twierdzą, że zaręczyny to fakt pewny i z pierwszej ręki. Niemniej jednak, sprawa mocno śmierdzi, a my ze zdenerwowania ledwie stukamy w klawiaturę.

Nie zdziwcie się, że wkrótce na Ciacha przestaną pojawiać się teksty w ogóle. To będzie dzień, kiedy TO się stanie. Jeśli się stanie.

A tak na osłodzenie gorzkiego żalu, polecamy fragment tłumaczenia  rzeczonego artykułu z Google. Delicja.

29-letni masher zamierzają być związana więzi małżeństwa z jego ukochanej dziewczyny - solista z grupy "Błyszczący> Anastasia Osipova. Znajomi tenisista Marat vying powiedzieć, że jest rzeczywiście jego dzikiego owsa zasiane. Data ślubu nie została jeszcze powołana, ale Kirgiską

[...]

Powieści

Ex-racquet świat pierwszy w swojej 29 lat, zdobył sławę nieodpartej uwodziciel. On marzył nie tylko proste wentylatora. Marat zawsze prestiżowych smak: wszystkie jego ukochanej - całkowicie modelu, piosenkarka i aktorka.

olalla

Więcej o: