Wybieramy najbardziej ciachową druzynę Ekstraklasy - odc.6 Polonia Warszawa

Kto szuka nie błądzi, więc i my szukamy cały czas, wytrwale, do utraty tchu. Szukamy tych, którym oddamy swe serca, dusze i Laur Największych Ciach Ekstraklasy. Tym razem nasze poszukiwania zaprowadziły nas ponownie do Warszawy, gdzie egzaminować dzisiaj będziemy drużynę Polonii Warszawa.  

Polonia to najstarsza, istniejąca warszawska drużyna, o krętej i zawiłej historii. Beniaminek zdobywający szturmem Ekstraklasę i tytuł Mistrza Jesieni - to coś bardzo w stylu Ciach. Obecnie Polonia zajmuje czwartą pozycję w tabeli mocno naciskając Lecha, Legię i Wisłę, zatem warto przytoczyć kilka ciachowych argumentów, dla których Polonia zasługuje na miano najbardziej ciachowej drużyny Ekstraklasy.

1. Bo to klub z długą historią i piękną tradycją. Polonia ma już prawie 100 lat, a na koncie takie sukcesy jak dwa Mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, Superpuchar i Puchar Ligi.

2. Bo czarne koszule są bardzo eleganckie i gustowne, a biało - czerwone nawiązania do narodowej symboliki napełniają patriotycznymi uczuciami ciachowe serca.

3. Bo która drużyna może się poszczycić własnym jaguarem , i nie chodzi tu o samochód jedego z piłkarzy.

4. Bo Paragon, Perełka i Mandżaro też kibicowali Polonii, a jeśli nie wiecie kto to taki, zabierzcie młodszym braciom Książkę "Do przerwy 0:1" Adama Bahdaja.

5. Ale dość o książkach dla dzieci, zajmijmy się tym, co najbardziej interesuje duże dziewczynki, czyli ciachami. A tych w Polonii nie brakuje:

Zacznijmy z wysokiego C. C jak Ciacho czyli Radek Majdan. Pamiętacie te czasy, gdy na widok jego miękkich pukli Wam miękkły kolana, a jego tatuaże przyprawiały Was o palpitację serca? Dziś gwiazda Radka trochę przybladła, ale wciąż pozostaje on niezwykle przystojnym mężczyzną z zamiłowaniem do drogiej biżuterii i przebieranek.

Na co dzień jednak można między słupkami warszawskiego klubu obserwować niedoszłą gwiazdę Tottenhamu - Sebastiana Przyrowskiego, który choc mniej ekstrawagancki i bez czapki policjanta jest równie przystojny jak Radek.

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Prawdziwym zagłębiem ciachowym jest obrona czarnych koszul. Poczynając choćby od młodziutkiego zawodnika o najbardziej ciachowym nazwisku z możliwych - Daniela Ciacha , poprzez dobrze znanego nam Tomasza Jodłowca (niestety już zajętego),

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

aż do zwanego Maldinim Radka Mynara.

Fot. Tomasz Wawer / Agencja Wyborcza.pl

Linia pomocy zadowoli najbardziej wybredną koneserkę. Lubisz delikatną, chłopięcą urodę? Proszę bardzo, oto Radek Majewski :

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Wolisz typ "niegrzecznego chłopca"? Oto Daniel Mąka.

Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

Preferujesz twardych, prawdziwych mężczyzn? Co powiesz na blondwłosego Jarosława Lato?

Atak równiez nie pozostawia nic do życzenia. Utalentowany Damian Jaroń o twarzy pacholęcia ,   waleczny Krzystof Gajtkowski,

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

czy uwielbiany w rodzinnej Macedonii Filip Ivanovski.

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

A jeśli chcecie zobaczyć chłopców z Polonii w akcji i na żywo, śpieszcie do Warszawy, bo już dziś wieczorem Czarne Koszule zmierzą się z zespołem Lechii Gdańśk.

Przypominamy też, że wciąż możecie nadsyłać swoje kandydatury do miana Najbardziej Ciachowej Drużyny Ekstraklasy, na adres ciacha@g.pl.

rybka

Więcej o:
Copyright © Agora SA