Najlepsza reklama roku: rugbyści wymieniają koszulki!

Gwiazdka przyszła wyjątkowo wcześnie w tym roku. Dzięki firmie Adidas, a do nas - za pośrednictwem Kickette. Teraz najlepsze torsy globu zaprezentują się przed Tobą w pełnej okazałości, pojedynczo bądź parami - wystarczy tylko kliknięcie myszy. NIESAMOWITE. Nasze podekscytowanie sięgnęło zenitu wcześniej zaliczonego jedynie raz - przy okazji tego filmu.   

To tutaj możecie sprawdzić własnoręcznie i własnoocznie, na czym polega najpiękniejsza najpiękniejsza akcja promocyjna, jaką kiedykolwiek widziano. Wystarczy wejść, wybrać ulubioną parę, kliknąć i oglądać, oglądać, oglądać. Jeśli nie wystarczy tylko tysiąckrotne odtworzenie tej samej sceny - dla urozmaicenia skorzystajcie z powiększenia i zwolnionego tempa. A potem wybierzcie innych zawodników, w innych konfiguracjach. I tak bez końca.

Możecie nam wierzyć na słowo, że to wcale nie staje się nudne. My od rana nie robimy nic innego. Od nadmiaru piękna zaschło nam w ustach.

I choć panowie rugbyści zapewniają nam szokująco wysoki poziom satysfakcji (przy czym słowo "satysfakcja" to zdecydowanie za mało powiedziane), to już nie możemy doczekać się kolejnych niespodzianek ze strony bardzo mądrych, niesłychanie kreatywnych i niezwykle silnie wyczulonych na kobiece potrzeby ludzi z Adidasa. Mamy tu oczywiście na myśli nadzieje na ujrzenie przedstawicieli innych dyscyplin.

Inna sprawa, że to właśnie w rugby niezawodnie właśnie tak wspaniałe okazy. Tamati Ellison, Ali Williams, Richie McCaw , Jimmy Cowan i Liam Messam to tylko statystyczna próbka i pokaz możliwości. Jakże podniecający pokaz. Już wiemy, że do końca tygodnia nie będziemy w stanie się skupić na niczym innym - wybaczycie?

olalla

Więcej o: