Ciacho Dnia: Rafael Munoz Perez

Czyli nowy rekordzista świata w pływaniu na 50 m stylem motylkowym. Miła to dla nas wiadomość, szczególnie dlatego, że przyjemny to dla oka widok.  

Czyżby rósł nam jakiś europejski Michael Phelps albo Eamon Sullivan? Dobrze by było - Stary Kontynent również zasługuje na wybitnie przystojnego i równie wybitnie utalentowanego mistrza basenów. Oczywiście, było już takich w historii wielu, ale dawno już żadnego , który by budził emocje porównywalne do tych, jakie zapewnia Phelps. Paweł Korzeniowski miał potencjał - ale związał się z Martą Domachowską i choć piękna i namiętna to para, temperatura naszych uczuć natychmiastowo ostygła.

Wróćmy jednak do tematu naszego dzisiejszego ciacha dnia - nasze osobiste refleksje nie powinny Wam wszakże przyćmiewać pięknej sylwetki nowego bohatera z Hiszpanii. O którym, niestety, na razie wiadomo bardzo niewiele. Zawsze jednak znajdzie się garść szczegółów - w tym wypadku ograniczają się one jedynie do daty - 3 marca 1988 - i miejsca urodzenia (Cordoba). Hiszpańskojęzyczne Czytelniczki zachęcamy do uzupełnienia naszej dziurawej wiedzy w fakty - najlepiej jakieś pikantne szczegóły, jak rozmiar...buta, a przede wszystkim stan cywilny. Rafael ma mocne zadatki na spore osiągnięcia w sferze ciachowej.

olalla

Więcej o: