Coleen Rooney jest w ciąży!

Czyli sezon ciążowy trwa w najlepsze, a my po raz pierwszy chyba nie użyłyśmy nazwiska panieńskiego żony Wayne'a. Najwyraźniej zbliża się wiosna, która wiele rzeczy postawi do góry nogami. W tak pozytywnym tego słowa znaczeniu, jak pozytywne są nasze gratulacje dla przyszłych rodziców.   

Wiadomość pochodzi dosłownie z ostatniej chwili, bo to w ostatniej chwili właśnie wyczytałyśmy o trzecim już miesiącu ciąży sympatycznej Coleen na Kickette . Tym samym, jak łatwo obliczyć, latorośl rodziny Rooney przyjdzie na świat we wrześniu - zaledwie pół roku po urodzinach oficjalnie najrozkoszniejszego obecnie w piłkarskim świecie maluszka, Benjamina Aguero, i trzy miesiące po następcy / następczyni rodu OlallaTorresowego. Na samą myśl o poziomie słodyczy generowanym przez te dzieciaki aż nas mdli (i znów, w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Bo mamy nadzieję, że mała pociecha Wayne'a jednak w żadnym stopniu nie wrodzi się w tatusia i pod żadnym względem związanym z wyglądem nie będzie go przypominała. Choć z drugiej strony, wszystkie dzieci są śliczne. Nawet małe Shreczątka.

I mimo drobnych złośliwości, jeszcze raz gratulujemy, a Coleen życzymy dużo zdrowia i przyjemnej ciąży. O ile ciąża może być przyjemna. 

Więcej o: