Kup sobie majtki Theo Walcotta!

I zrób przy tym dobry uczynek.  

Ostatnio na internecie można znaleźć pewien nietypowy gadżet, a nawet całkiem sporą ich liczbę w swojej dość nietypowej kategorii: "używana bielizna". Jeden z młodych gwiazdorów Arsenalu, Theo Walcott, aktor Daniel Day-Lewis, piosenkarka Alison Goldfrapp oraz wiele innych brytyjskich sław oddało bowiem opatrzone autografami swoje majtki, figi, stringi, slipki i bokserki jednej z organizacji dobroczynnych, zajmującej się pomocą uchodźcom poszukującym azylu. Cały dochód ze sprzedaży oryginalnych eksponatów zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym uciekinierom.

Białe majtki Theo marki Marks & Spencer możecie nabyć jeszcze przez pięć dni na eBay - o ile to Wy zaproponujecie najwyższą cenę. W chwili obecnej na aukcji wylicytowano za ten element garderoby 82 funty brytyjskie - niemało, biorąc pod uwagę fakt, że chodzi o prawdopodobnie wcześniej noszoną bieliznę. Są jednak różne fetysze...

Czy to jednak z pobudek niekoniecznie przyzwoitych, czy to z czystego altruizmu - zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji. Nigdy jeszcze spełnianie perwersyjnych fantazji nie służyło tak zbożnym celom.

olalla

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.