Różowy raport specjalny - mijający tydzień w linkach kilku

Od dzisiaj startujemy dla Was z nowym cyklem - trochę dla oddechu od ciachowych ploteczek, a trochę po to, byście zobaczyły, że poza nami także jest inny świat. Krótko mówiąc, zestaw najsmakowitszych tematów spoza naszych łamów, które jakimś sposobem pominęłyśmy, zajęte wzdychaniem do Ciach, a których pominąć wcale nie powinnyśmy.  

*** Lady in pink ? Victoria może jeszcze nie patrzy na świat przez różowe okulary, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Ona zaczęła od sukienki. W tym jedynym słusznym kolorze.

*** Cała Polska w chwili obecnej, jakbyście nie wiedziały, nie czyta dzieciom, ale szuka klubu dla zczubowego redaktora Pękackiego . Jeżeli lubuje się on w ciachach, to osobiście proponujemy zajrzeć do naszych "10 powodów", a na pewno nie pożałuje. Nie wiedzieć czemu jednak redaktor Pękacki Ciacha o gościnny występ w rolach ekspertów nie poprosił.

*** Czeskie piłkarki się rozbierają , chłopcy z PoBandzie się cieszą, a Ciacha usiłują telepatycznie przekazać dziewczynom, aby to podobnej akcji namówiły swoich rodaków płci przeciwnej, abyśmy i my mogły się równie mocno cieszyć. Na razie jednak to nam pozostaje możliwość sprawiania radości mężczyznom - jako prawdziwe kibicki apelujemy - przywdziejcie to (walory estetyczne są tu drugorzędne, liczy się patriotyzm)

***  Najpopularniejszy polski serial obyczajowo-sportowy "Pingwin", o tym, że kibicowanie kobiet to nie tylko nogi Bąkiewcza . No tak, zgoda, jest jeszcze pupa Ljungberga, mięśnie brzucha Robinho, uśmiech Becksa, piegi Nando i oczy Lampsa.

***  Patrick Vieira poza składem reprezentacji Francji . Cieszyć się czy płakać? Albo inaczej: miejsce w kadrze dla Samira Nasri, czy wierność zasłużonemu pomocnikowi?  Dyplomatycznie to przemilczymy, oceniając tylko niemo i wzrokiem.

Vieira

.

Nasri

Samir NasriSamir Nasri GETTY IMAGES/Stu Forster

*** Ratuj się kto może, czyli Cristiano Ronaldo w ucieczce przed kibicami Liverpoolu . Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju zastepów fanek oraz oblubienic zdecydowanie powinien zatrudnić ochronę. Czy nie słyszał jeszcze o tym, że nadmierny stres powoduje wypadanie włosów? Co wówczas Cris począłby ze swoimi zapasami żelu?

*** A na deser zdjęcie główne zupełnie z tematem nie związane. Smacznego!

Marina

Prosimy także Wasze sugestie i dedykacje dotyczące zdjęć głównych towarzyszących tej rubryce - dla pomysłodawczyni wybranej fotografii - będzie dedykacja!

Więcej o: