Frank Lampard znowu zajęty

Niestety, wygląda na to, że żadna z nas ani Was nie postarała się wystarczająco, by zdobyć względy Franka Lamparda w krótkim, bo tylko miesięcznym okresie pojedynczości. No chyba że nowa zdobycz piłkarza, Saskia Boxford, jest jedną z naszych Czytelniczek i naszego dramatycznego apelu pilnie wysłuchała.  

Nowo powstała para została kilkakrotnie w przeciągu ostatniego tygodnia przyłapana na randkach, schadzkach i innych wiadomej natury spotkaniach: widywano ich na spacerach, w restauracjach, klubach nocnych, a także w drzwiach jej mieszkania. Widać zakochani są sobą do tego stopnia zauroczeni, że widywać muszą się bardzo często i nawet specjalnie tego przed nikim nie kryją.

Saskia ma 23 lata, co każe nam przypuszczać, że poszukujący nowych wrażeń z dużo młodszymi kobietami 31-letni Frank przeżywa wczesny kryzys wieku średniego. Co jednak najciekawsze, to fakt, że nam ta szczęściara wysoce przypomina z wyglądu Elen Rives, poprzednią wieloletnią partnerkę i matkę dwóch córek piłkarza. Widać Lampsy ma dość ugruntowane gusta.

Warto też wiedzieć, ze Boxford pochodzi z bardzo zamożnej angielskiej rodziny i zawodowo jest związana ze światem mody. Pozwala to dawać nadzieję, ze dobrze ustawiona w życiu i potrafiąca na siebie zarobić dziewczyna nie związała się z zawodnikiem Chelsea wyłącznie dla jego fortuny, a raczej dla jego sławy, mięśni i fortuny. Pozostaje nam powitać nową postać na Wagowym horyzoncie.

Witamy z nieszczerą życzliwością i cierpkim uśmiechem na twarzy.

olalla

Więcej o: