Gdyby piłkarze byli kobietami

Czasem tak bywa: czy to z powodu nadchodzącej wiosny, czy też spadającej po zimie wagi, wyjątkowo świadome siebie i własnej kobiecości czujemy, że możemy wszystko. Wszystko czyli choćby snuć najśmielsze i jak najmniej sensowne fantazje. Na przykład co by było, gdyby nasze ciacha były... kobietami? Oczywiście, groza owej hipotezy zagląda nam w oczy, my musiałybyśmy chyba zmienić orientację, ale przez od czasu do czasu możemy pogdybać. Jaką kobietą byłby nasz ulubiony piłkarz?   

David Beckham - Marylin Monroe - symbole seksu i ikony popkultury. Rozpoznawalni w każdym zakątku świata. Ona spędzała sen z powiek milionom mężczyzn, on nawiedza sny tysięcy kobiet. Ona śpiewała dla Kennedy'ego , on został wzorem dla Keiry Knightley

David BeckhamDavid Beckham David Beckham/Fot. Marco Garcia AP

Na podium znalazła się też Marilyn Monroe. Symbol seksu XX wieku. Marilyn Monroe w filmie 'Słomiany wdowiec'Na podium znalazła się też Marilyn Monroe. Symbol seksu XX wieku. Marilyn Monroe w filmie "Słomiany wdowiec" Fot. AP/MATTY ZIMMERMAN

Cristiano Ronaldo - Kasia Cichopek - jeżeli otwieramy lodówkę (albo Plotka) i nie ma tam akurat Cristiano, to na pewno jest Kasia. Oboje nie schodzą z pierwszych stron gazet lub czasopism, tabloidów, portali internetowych i serwisów plotkarskich. Oboje mają czarne, lśniące włosy i imponujące klatki piersiowe. On tańczy na boisku, ona z gwiazdami. Żeby ona był nim całkowicie brakuje jej tylko Oscara (choćby Ciachowego), jemu zaś żony tancerki (chociaż ostatnio ugania się za instruktorką fitness )

Co by wiele nie mówić - Cristiano Ronaldo jest pięknie stworzony przez Boga. Jego wyrzeźbione mięśnie rozpalą serce niejednej kobiety. A jak zobaczycie wszystkie zdjęcia, to galerię możne zobaczyć jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz...Co by wiele nie mówić - Cristiano Ronaldo jest pięknie stworzony przez Boga. Jego wyrzeźbione mięśnie rozpalą serce niejednej kobiety. A jak zobaczycie wszystkie zdjęcia, to galerię możne zobaczyć jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz... MRPAPARAZZI.COM/MRPAPARAZZI.COM

Kasia Cichopek fot. Katarzyna Cichopek (fot. Jan Kowalski/AG )Kasia Cichopek fot. Katarzyna Cichopek (fot. Jan Kowalski/AG ) Kasia Cichopek fot. Katarzyna Cichopek (fot. Jan Kowalski/AG )

Frank Lampard - Doda - tak, tak już widzimy ten szok i święte oburzenie na Waszych twarzach. Ale zanim zlinczujecie nas za szarganie świętości Lamparda porównajcie kilka faktów. Oboje lubią kolor różowy . Zdarza im się przesadzić z solarium i oboje mają nieprzeciętnie wysoki iloraz inteligencji .

.. .

Didier Drogba - Naomi Campbell - oboje fascynują egzotyczną, afrykańską urodą, są głównym towarem eksportowym swoich krajów i naszym zdaniem są nawet do siebie podobni. Te usta, te kości policzkowe, ta bijąca z każdego ruchu zmysłowość..

Didier DrogbaDidier Drogba 

Wystawa fotografii, której jest główna bohaterką jest Naomi CampbellWystawa fotografii, której jest główna bohaterką jest Naomi Campbell REUTERS/CARLOS BARRIA

Paolo Maldini - Sophia Loren - są bardziej włoscy niż pizza i sphagetti razem wzięte. Nie starzeją się, a nawet jeśli się starzeją, wychodzi im to jedynie na korzyść. Paolo jest tak męski jak Sophia kobieca, a określenie "emanować seksapilem" zostało wymyślone specjalnie dla nich. 

Radosław Matusiak - Angelina Jolie - chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Wystarczy spojrzeć na te zmysłowe usta. Obojga. 

Wystawa fotografii, której jest główna bohaterką jest Naomi CampbellFot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Angelina JolieAngelina Jolie Angelina Jolie (Photorazzi)

Fernando Torres - Jenifer Aniston - blond włosy, dziecięcy urok, bezpretensjonalność i nieprzemijający wdzięk łączą naszego boskiego Nando i bohaterkę "Przyjaciół". Niestety dla fanek El Nino - ona występuje w lepszych reklamach .

Angelina Jolie

jennifer aniston/gq jennifer aniston/gq  jennifer aniston/gq

Wayne Rooney - Agnieszka Radwańska - jeżeli się nie zgadzacie, to znajdźcie różnice . My jednak nie podzielamy opinii chłopaków z Po bandzie. Uważamy, że oboje są ładni (szczególnie Rooney na swój, wyjątkowy sposób), utalentowani i sympatyczni. Odwrotnie niż w przypadku Aniston i Torresa - reklamy z jego udziałem są lepsze.

Agnieszka Radwańska podczas specjalnej sesji fotograficznej w KrakowieAgnieszka Radwańska podczas specjalnej sesji fotograficznej w Krakowie Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Artur Boruc - Britney Spears - niezaprzeczalne talenty, chociaż on mógłby grać w lepszym klubie, a ona śpiewać lepsze piosenki. Oboje są prześliczni, chociaż obojgu zdarzyło się przybrać na wadze (co czyni ich jeszcze bardziej seksownymi). Łączą ich burzliwe historie miłosne i ekscesy alkoholowe. On bił się z McGeadym, ona całowała z Madonną. A fani Christiny Aguilery prawdopodobnie nienawidzą fanów Britney tak bardzo, jak fani Rangersów fanów Celticu. 

Agnieszka Radwańska podczas specjalnej sesji fotograficznej w KrakowieFORUM/Maciej Figurski

Britney SpearsBritney Spears Britney Spears/Dexter Troy/Splash News/Eastnews

Na szczęście, nasze fantazje o Borucu jako Britney i Ronaldo jako Cichopek małe mają szanse spełnienia. A może zadziała to na odwrót? Wszystkim wyszłoby to na dobre.

rybka

Więcej o: