Cristiano Ronaldo Watch: aktorzenie, żołta kartka i nowa dziewczyna

O C-Ronie nie pisałyśmy już od co najmniej kilku dni, dziś naprawiamy ten błąd. Oto uaktualnienie - tu dowiecie się, co nowego zdarzyło się w Żelowym Świecie.  

1. Wszyscy chcą wbijać Cristiano jakieś szpilki - to nie ludzie, to wilki! Tym razem w rolę groźnego drapieżnika z rodziny psowatych wcielił się zawodnik Tottenhamu, Luka Modrić, który skrytykował Haribo za wyjątkowo silną, nawet jak na zakłamane piłkarskie środowisko, skłonność do symulowania fauli. - Ronaldo jest fantastycznym graczem i nic do niego nie mam, ale nie mogę znieść jego udawanek. W Anglii futbol to męska gra, a jego ciągłe skargi i nurkowanie maja na nią bardzo negatywny wpływ. Nie wiem, dlaczego on potrzebuje tak cały czas robić - opowiadał w rodzimych gazetach chorwacki napastnik. Drogie fanki Ronaldo, czas stawić czoła dowodom i ekspertyzie samych zawodników: tak, Ronaldo to między innymi bardzo marny aktor.

2. A propos udawania - los jest jednak sprawiedliwy: co komuś dane zawsze w końcu zostanie mu odebrane. O takiej sytuacji możemy mówić przy okazji finałowego meczu w Pucharze Carling, kiedy to wyjątkowo Cris naprawdę został faulowany, jednak przyzwyczajony do aktorskich popisów Portugalczyka lub o nich uprzedzony, sędzia ukarał ofiarę starcia żółtą kartką za symulowanie. Nie fair? Nie jesteśmy przekonane. W niektórych kręgach coś takiego nazywa się "karmą".

3. Mamy informacje o nowej dziewczynie Ronaldo. Rzekomo, bo wiadomo, jak to z tymi dziewczynami u rasowego kobieciarza bywa. Tutaj zdjęcie domniemanej wybranki C-Rona , która ma na imię Gabriela, 27 lat, pochodzi z Portugalii i jest instruktorką fitness z zawodu. Ciekawe, czy naprawdę coś z tego będzie.  Naszym zdaniem, i tak Gabi jest w typie Crisa bardziej niż 18-letnia angielska blond studentka. Ale może to tylko przez pewne podobieństwo do Najlepszej WAGtorki Nereidy.

olalla

Więcej o: