Kup sobie kawałek Podolskiego

Czyli szał zakupów nie tylko w sieciach handlowych, ale i w Bundeslidze.   

Czas wyprzedaży w pełni - co tam jednak sukienki za pół ceny kiedy możemy kupić sobie samego Łukasza Podolskiego. Życie niestety nas nie rozpieszcza i możemy kupić jedynie kawałek Łukasza, w dodatku najlepsze już się sprzedały (tak to już jest na wyprzedażach). Nie ma co jednak wybrzydzać - nie od dziś przecież wiadomo, że dla boskiego ciała Poldiego (nawet jeśli miałby być to kawałeczek) skłonne jesteśmy do każdego wyrzeczenia.

Wiedzą o tym również niemieccy działacze, którzy, korzystając z szaleństwa zimowych wyprzedaży, postanowili wystawić Podolskiego na licytację. 10 milionów, które Bayern Monachium zażądał za gwiazdę reprezentacji (niestety) Niemiec okazały się bowiem przekraczać możliwości FC Koeln. Włodarze klubu wpadli więc na genialny pomysł i postanowili wystawić zdjęcie Poldiego na internetową aukcję. Dzięki temu każdy może kupić sobie kawałek, większy bądź mniejszy, Łukasza i wspomóc transfer piłkarza. Cena? Jak za Podolskiego i tak niska - za każdy piksel jedyne 25 euro. Chętnych oczywiście nie brakuje, a wśród nabywców jest m.in. Michael Schumaher.

Nie mamy wątpliwości, że i w Polsce znalazłoby się wiele osób skłonnych kupić sobie choć kawałek Łukasza. Zastanawiamy się tylko, nie przestając zazdrościć owemu szczęśliwcowi, komu przypadnie wisienka z tego tortu, czyli najbardziej pożądany kawałek ciała Poldiego?

bint

Więcej o: