Ciachowe Oscary rozdane: trzy i trochę statuetki dla Cristiano Ronaldo!

Cóż to była za noc, cóż to za emocje! Kiedy juz po różowym dywanie przemaszerowały setki i tysiace przystojniaków, kiedy to opromienione błyskami milionów fleszy nominowane ciacha zajeły swoje miejsca na różowooscarowej gali, kiedy to na scenę wyszli prowadzący, kiedy posypały sie pierwsze nagrody, kiedy wzruszeni laureaci zaczęli dziękować Bogu, rodzicom i fryzjerom...wtedy obudziłyśmy się. Tylko po to, by dokryć, że rezultaty głosowania na naszych łamach, ustalone właśnoręcznie przez Was, są jak najbardziej rzeczywiste, a my - moze bez wielkiej otoczki, bez fleszy i bez pluszowego różu pod obcasami (jakże kuszący to pomysł) - możemy również naszych laureatów ogłosić. Przyjrzyjmy się więc wynikom.  

Niekwestionowanym faworytem, a wreszcie zwycięzcą oraz, od dziś, oficjalnie Najlepszym Aktorem na Polu Karnym, laureatem Różowego Oscara za całokształt, zdobywcą Różowej Maliny dla antybohatera i ułamkowym triumfatorem w kategorii Najlepszy Rekwizyt za powszechne lansowanie plażowych różańców został Cristiano Ronaldo. Zwyciężcy gratulujemy i mamy nadzieję, ze owe sukcesy nie przyprawią o jeszcze bardziej wzmożone puszenie się.

Być może jednak nadymanie się nie dojdzie do skutku, jako że C-Ron nie może móić o pełnym sukcesie na całej linii - Ronaldo i jego eks-panienka, Nereida Gallardo, nie zdołali bowiem zdobyć statuetki za Efekty Specjalne, czyli Najbardziej Wybuchowy Romans Roku. Portugalczyk i jego wyzudana wybranka zostali pokonani przez pirotechników z naszego polskiego podwórka, Artura Boruca i jego nową kochankę o dużych talentach językowych, Sarę.

Nereida Gallardo nie może mieć jednak powodów do narzekań. Za swoją wyśmienitą kreację "Kochającej Bezinteresownie", stworzoną w duecie z Cristiano w letnim, ale jakże głośnym filmie "Wakacyjna Miłość", to ona właśnie otzrymałą Róż-Oscara w kategorii Najlepsza WAGtorka, pokonując tak wybitną rywalkę, jaką jest sama Victoria Beckham.

Aż trzy nagrody przypadły także polskim szczypiornistom: za Najlepszy Film, tfu...Mecz - ćwierćfinał z Norwegiią na Mistrzostwach Świata, za Najlepszy Scenariusz Wydarzeń w tym samym widowisku (Różowa Akademia jeszcze raz składa pokłony dla pełnej dramaturgii gry Siódmiaka) oraz dla Najlepszego Reżysera Gry, czyli Bogdana Wenty. Nasi szczypiorniści widac wywarli na Was niemałe wrazenie swoimi fantastycznymi wystepami. I nic dziwnego - Różowa Akademia też pozostaje oczarowana ręcznymi i w nadchodzącym roku obiecuje propagować te dziedzinę sportowej sztuki przy każdej możliwej okazji.

A oto lista pozostałych laureatów:

Najlepsze Ciacho Drugoplanowe - Tomasz Kuszczak (jak słusznie zauważyła jedna z naszych Czytelniczek, Michael Ballck i u nas był, jak zwykle, drugi)

Najlepsze Kostiumy: David Beckham w majtkach od Armaniego (i tu, przyznajemy, niespodzianka -a jednak Becks-weteran i jego "Golden Balls" nadal wywołują w Was sporo emocji)

Najlepsza Charakteryzacja : Frank Lampard jako Różowa Pantera (rozumiemy bez słów)

Najlepszy Film Krótkometrażowy : reklama z najlepszymi, złotymi hiszpańskimi torsami(tu także bez zaskoczenia).

Wszystkim uzdobywcom statuetek gratulujemy statuetek, a uczestnikom głosowania dziękujemy za udział w głsowaniu. I zapraszamy ponownie za 12 miesiecy! Zobaczymy, czy w bieżącym roku zasady rywalizacji sportowej i nie tylko one napiszą lepsze scenariusze.

olalla

Więcej o: