Puchar UEFA: ciacha zlatują na mecze

Czyli wysyp krawaciarzy tuż przed kolejną kolejką pucharowych rozgrywek.  

Czy mówiłyśmy już kiedyś, że mężczyźnie najbardziej podobają nam się w garniturach? Tak? Wielokrotnie? I co z tego!!! A zatem będziemy to powtarzać do znudzenia, a szczególnie w obliczu takich zdjęć, jakie wpadły w nasze chciwe rączki dzisiaj, przy okazji przygotowań do wieczornych meczów w ramach Pucharu UEFA.

Przypomnijmy, że dziś na Ukrainie (tuż za miedzą, dziewczęta, jeszcze jest szansa, by do kraju naszych wschodnich sąsiadów podskoczyć) piłkarze z Walencji zmierzą się z Dynamem Kijów, podopieczni trenera Ancelottiego z Beckhamem i Ronaldinho w składzie przybyli natomiast do Niemiec, by po raz kolejny stanąć oko w oko z Torstenem Fringsem i pozostałymi zawodnikami zespołu Werder Brema.Nie da się ukryć, że są to dwa spotkani, które dziś wieczorem będą interesowały nas najbardziej. I wcale nie wyłącznie dlatego:

AMPARO SIMO

No, może głównie dlatego. Z przyczyn czysto estetycznych rzucimy też dziś okiem na zmagania Girondins Bordeaux z Galatasarayem Stambuł. Za nic nie darowałybyśmy sobie kolejnego przegapienia striptizu Yoanna Gourcuffa.

Wszystko to jednak nic w obliczu emocji, które będziemy przeżywać podczas jutrzejszego meczu Lecha Poznań z Udinese. Może już o nie tak zawyżonym pod względem aparycyjnym poziomie, ale za to jakże ważnego z patriotycznego punktu widzenia. I, powiemy Wam w sekrecie, Ciacha mają przeczucie, że chłopcy z Wielkopolski nie zawiodą, ale o tym szszszsz...

olalla

Więcej o: