Alessandro del Piero zostanie tatą po raz drugi!!!

Bociany tej wiosny przyleciały wcześniej...zwłaszcza do Turynu.  

Szczęśliwą nowinę obwieściła światu oficjalna strona internetowa włoskiego napastnika. Przyszli rodzice (w skład których wchodzi jeszcze żona Alexa, Sonia) są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością oczekują potomka nr 2. My przypominamy, że Il Fenomeno vero ma już w dorobku jednego synka - Tobiasa, który przyszedł na świat w październiku 2007 roku, o czym nie omieszkałyśmy donieść na naszych łamach .

Pani Del Piero marzyłaby się pewnie córeczka do kompletu, my jednak ściskamy kciuki za drugiego chłopca i w marzeniach już widzimy go w niebieskim stroju reprezentacji Włoch wraz z Christianem Maldinim i Christianem Tottim (miejmy tylko na dzieję, że pomysłowi rodzice nie nazwą go śladem Paolo i Francesco Christianem).

Alex i jego żona dziękują wszystkim (a więc i Ciachom) za wyrazy sympatii i gratulacje, prosząc jednocześnie o uszanowanie ich prywatności.

W Serie A panuje ostatnio niezwykły urodzaj na bobasy: rodzina powiększyła się Kace, a w kolejce czekają koledzy z drużyny: Massimo Ambrosini i Kacha Kaładze. Świeżo upieczonym ojcem jest też Aleksandar Kolarov z Lazio Rzym.

rybka

Więcej o: