NAJSEKSOWNIEJSZY SZCZYPIORNISTA MŚ 2009 wyłoniony!

No zgadnijcie, kto wygrał w ciachowej sondzie? A precyzując - który z braci?  

To nie było pytanie, które mogłoby służyć za najtrudniejszą zagadkę, jaką kiedykolwiek wymyślono. Wygrany w naszym plebiscycie prowadził przez cały czas ze zdecydowaną przewagą, by wreszcie odnieść miażdżące zwycięstwo (aż 37% poparcia) nad pozostałymi kandydatami. Chyba nie musimy nawet mówić, choć jednak powiemy z pełną satysfakcją, że nasze wspaniałe Czytelniczki o doskonałych gustach najprzystojniejszym piłkarzem ręcznym właśnie minionych Mistrzostw Świata w Chorwacji uznały...

 ...

...MARCINA LIJEWSKIEGO!!!

Ciacha nie kryją, że od początku był to także nasz faworyt. I choć w samej sondzie umieściłyśmy nienajkorzystniejsze jego zdjęcie, by dać szanse także innym uczestnikom konkursu piękności, to Wy nie dałyście się zmylić i bezbłędnie wybrałyście, co najpiękniejsze. 

Na drugim miejscu, co powinno ucieszyć niemal równie liczne wielbicielki drugiego ze słynnych braci, znalazł się Krzysztof Lijewski z 13% głosów. Największe laury pozostają więc w rodzinie.

Na trzecie miejsce podium załapał się także Kristian Kelling (10%), czemu również nie dziwimy się ani odrobinę, szczególnie po odkryciu "nagich taśm" (czyli filmów na YouTube) z cudownie zbudowanym Norwegiem w roli głównej. 

Oto jak wyglądał rozkład Waszych głosów na pozostałych pozycjach:

4. Michał Jurecki (8%)

5. Nikola Karabatić (6%)

6. Bartosz Jurecki (5%)

7. Ivano Balić (3%)

8. Pascal Hens (2%)

9. Kasper Hvidt (2%)

W podsumowaniu z wiadomych powodów nie uwzględniłyśmy Ktosiainnego, zdobywcę zawrotnej liczby aż 14% głosów, który Waszym zdaniem objawiał się w osobach, między innymi,Duńczyków Bo Spellerberga i Hansa Lindberga, Artura Siódmiaka, Bartka Jaszki, Patryka Kuchczyńskiego, naszego ulubionego brzydala Sławka Szmala i innych.

Jeszcze raz dzięki za Wasz udział, było warto. Choćby dla tego głębokiego marcinowego spojrzenia zezdjęcia głównego. I pamiętajcie - dziewczyny lubią brąz, jak śpiewał Ryszard Rynkowski, dla nas każdy z naszych jest piękny!

olalla

Więcej o: