HAB - nowy gatunek ciacha

Czy istnieją granice emancypacji? Nawet jeśli tak, to tylko po to byśmy mogły je przekraczać, a wszystko to wyłącznie dla Waszej hedonistyczno - estetycznej przyjemności. Oczywiście głównym przedmiotem naszych zainteresowań pozostaje szeroko pojęty sport, co nie przeszkadza nam czasem pojmować go jeszcze szerzej. Najbardziej rzecz jasna kręcą nas różnej maści piłkarze, tenisiści, siatkarze, szczypiorniści, golfiści, łyżwiarze, wędkarze, kulturyści i introligatorzy. (no dobra, introligatorzy nie, sprawdzałyśmy czy uważacie). Ale dziś rano obudziłyśmy się z następującą myślą: skoro faceci mogą ślinić się na widok głupich blondynek (przekreślone) ślicznych i zadbanych WAGs, dlaczego my nie możemy urozmaicić naszych zainteresowań o mężów/chłopaków sportsmenek? Tak powstał nowy gatunek ciacha - analogiczny do WAG - Husbands And Boyfriends - czyli HAB.  

Nasz pech polega jednak na tym, że o ile sportowcy płci męskiej umawiają się głównie z modelkami, prezenterkami telewizyjnymi i innymi celebrytkami, ich koleżanki sportsmenki wybierają zazwyczaj... swoich trenerów albo innych sportowców. I tu pojawiają się problemy kwestii metodologicznej - czy taki na przykład  Fernando Verdasco był HABsem Any Ivanovic, czy też ona była jego WAG? Skłaniamy się raczej ku tezie nr 1 - no bo w końcu kto jest bardziej sławny, co?

Niemniej jednak w świeci sportu jest kilku przystojniaków zogniskowanych wokół pięknych sportsmenek. Poznajcie kilku z nich:

Alex Schwarzer - no dobra, nie jest czystej krwi HABsem, bo jest sportowcem i to w dodatku złotym medalistą olimpijskim z Pekinu (w chodziarstwie)- ale przyznajcie szczerze, która z Was o nim słyszała? Jego szczęśliwą posiadaczką jest Karolina Kostner - uwielbiana we Włoszech (i ni tylko) łyżwiarka figurowa. Oprócz medali i uwielbienia fanów, może ona cieszyć się na co dzień widokiem złotej czupryny Alexa. Zazdrościmy.

Alex SchwazerAlex Schwazer Fot. Luca Bruno AP

Adam Levine - tego pana pewnie już znacie. Zna go też Maria Szarapowa i prze kilka miesięcy mogła nazywać uwielbianego przez nastolatki wokalistę swoim HABsem. Po rozstaniu Adam nie popisał się jednak klasą za co ma u nas dużego minusa. Obecnie HABsem Marii jest niejaki Charlie Ebersol.

Adam Levine

Alex Schwazer

Charlie Ebersol i Marysia

Alex Schwazer

Jakub Dolata - nasz faworyt - nie dość, że Polak, to jeszcze HAB z prawdziwego zdarzenia. Ze sportem łączy go tylko żona - najpiękniejsza polska siatkarka - Kasia Skowrońska. Sam z wykształcenia jest politologiem, a z urody ciachem. Kasię zobaczył w telewizji, zakochał się, zadzwonił, zaślubił. Jakie to proste...

Alex Schwazer

rybka

Więcej o: