10 najlepszych tatuaży ciach

Bo nic tak nie zdobi pięknego ciała ciacha jak równie piękny tatuaż.  

10. Janne Ahonen

AFP/GETTY IMAGES/RONI REKOMAA

Co prawda ogromne tatuaże zajmujące niemal całą powierzchnie skóry na ręce nie są tym, co Ciacha lubią najbardziej, ale fińskiemu (byłemu już niestety) skoczkowi taki tatuaż po prostu pasuje.

9. Francesco Totti

embed

No czyż ten rzymski legionista na ramieniu Włocha nie jest uroczy?

8. Brian Clay

GETTY IMAGES/Matthew Stockman

Gdyby kazać wszystkim olimpijczykom ściągnąć odzienie wierzchnie, to pewnie gdzieś na ciele co drugiego z nich znaleźć można by charakterystyczne kółeczka. Rzecz w tym, że nie wszystkich kółeczka prezentują się tak wybornie, jak tatuaż amerykańskiego lekkoatlety. Zatem o ile za sam wzór punktów zbyt wielu nie przyznajemy, to za wykonanie i ogólne wrażenie artystyczne Brian dostaje od nas noty maksymalne.

7. Marat Safin

embed

Przy kolejnej pozycji dochodzimy do wniosku, że absolutnie nie można bagatelizować roli scenografii malowidła czytaj: boskich pleców. W niektórych przypadkach czynnik ten zdaje się wysuwać na pierwszy plan. Choć, tatuażowi Marata oddać musimy co tatuażowe, bo słoneczko/księżyc bardzo ładne.

6. Manuele Blasi

Plecy plecami, ale tatuaż na idealnej rzeźbie brzucha to już w ogóle. I mniejsza o to, co za farmazon ma włoski piłkarz na nim namalowany.

5. Kimi Raikkonen

Ale by nie odbiec już zupełnie od, mimo wszystko, wątku przewodniego tego rankingu, tym razem ciacho o dziwo ubrane, dzięki czemu podziwiać będziemy mogły tylko tatuaż. Akurat. Tak czy inaczej, takie małe, trochę dyskretniejsze wzorki jak śliczne słoneczko na przegubie Kimiego, bardzo nam do gustu przypadają. Choć z tą dyskrecją chyba trochę przesadziłyśmy, bo zakryta na tym zdjęć część rąk wygląda tak . Ale słoneczko i tak  ładne.

4. Łukasz Kadziewicz

Jak każda szanująca się fanka Łukasza Kadziewicza doskonale wie, tatuaż siatkarza to imię jego córki Amelki napisane w języku starochińskim. Podobno tatuaż na tyle przypadł Łukaszowi do gustu, że w planie ma następny. Jakby co, to ciacha.net w staroindyjskim prezentuję się bardzo okazale.

3. Michael Phelps

Bo z tatuażami jest już tak, że najważniejsza jest ich lokalizacja.

2. Fernando Torres

Spośród wszystkich tatuaży Nando (a występują one w liczbie trzech) najbardziej oczywiście podoba nam się data pierwszego pocałunku z jego Ollalą wykaligrafowana na łydce piłkarza. Ależ się zrobiło romantycznie.

1. Freddie Ljungberg

I pozamiatane. Co tu dużo mówić, gepard jaki jest, każdy widzi.

ruby blue

Więcej o: