Wybierz najseksowniejszego piłkarza Mistrzostw Świata 2009!!!

Mundial szczypiornistów już za nami, ale wczorajszy finał nie położył kresu nowo rozbudzonym namiętnościom, które rozbudzili nas panowie biegający po chorwackich parkietach. Przy okazji mistrzostw bowiem po raz kolejny przypomniałyśmy sobie, że to właśnie piłka ręczna przyciąga najwyższych / najlepiej zbudowanych / najbardziej męskich facetów w całym sporcie. I aż mamy wyrzuty sumienia każąc Wam wybierać z tego wyśmienitego grona jednego NAJszczypiornistę.  

Gdybyśmy chciały wymieniać wszystkich najwspanialszych piłkarzy, nie stanęłoby miejsca, wymieniamy zatem tylko po jednym reprezentancie z kilku kluczowych ekip. Wyjątkiem, oczywiście, Polska, gdzie doprawdy nie mogłyśmy zdecydować pomiędzy chłopięcym urokiem Lijewskich a kłującą w oczy męskością Jureckich, zamieszczamy więc całą czwóreczkę. Dla niezadowolonych z ciachowych wyborów jak zwykle pozostawiamy opcję  "Ktoś inny" i jak zwykle liczymy na Wasze propozycje.

My mamy swojego niekwestiowanego faworyta (o którym, aby nic nie sugerować, powiemy tylko tyle, że pochodzi z kraju na "P", a jego inicjały to "M.L."), ale ostateczną decyzję oczywiście pozostawiamy w rękach naszych drogich Czytelniczek. Do dzieła zatem!

Więcej o: