Dlaczego nas tam nie było - Tydzień Mody w Mediolanie

Co może być lepszego od wielkiego świata mody? Wielki świat piłki nożnej. A co może być lepszego od wielkiego świata piłki nożnej? Wielki świat piłki nożnej w otoczeniu wielkiego świata mody.  

Tym właśnie mogli rozkoszować się szczęśliwcy obecni na minionym Tygodniu Mody w Mediolanie. Wernisaże, przyjęcia, ekskluzywne kolacje, a wszystko to okraszone obecnością najsmakowitszych ciach Serie A. Pisałyśmy już, że na wybiegu pojawił się David Beckham i że radził tam sobie lepiej niż na murawie. Pisałyśmy również, jak owocna jest przyjaźń pomiędzy pierwszą parą celebrytów sportu a Jego Wysokością Giorgio Armanim.  

Na szczęście Victorii i Davidowi nie udało się do końca zmonopolizować fleszy i uwagi fotoreporterów (chociaż byli blisko) i musieli w końcu ustąpić pola innej cudnej parze - Luisowi Figo i Helen Svedin . O ile Luis jest zupełnym przeciwieństwem Beckhama, to Helen diametralnie różni się od Victorii -  nad długowłosą blondynką rozpływa się w zachwycie włoska prasa, my natomiast rozpływamy się nad gustownym szaliczkiem okalającym piękne karczycho Luisa.

Wcześniej mediolańskie wybiegi odwiedził Felippe Massa, a Figo przyprowadził ze sobą kolegów z drużyny -  Julio Ricardo Cruza i Francesco Toldo . Razem prezentowaliby się naprawdę uroczo, gdyby widoku tego nie zakłócała obecność trzech zupełnie niepotrzebnych pań .

Nie możemy sobie darować, że nie było tam nas - jak mogła ominąć nas przyjemność podziwiania najnowszych kolekcji, w towarzystwie Becksa i Figo? Victorii i Helen dałybyśmy na kino, albo wysłały po colę, żeby nic nie zakłócało nam piękna tej chwili.

Szczęście nasze stałoby się kompletne jednak dopiero wtedy, gdybyśmy miały koło siebie nieco większą reprezentację graczy AC Milan, przecież wiemy, iż sprawy mody nie są im obojętne. Gennaro Gattuso, na przykład, ma własną kolekcję ubrań , a Paolo Maldini, wystąpił już w roli modela i dłuuugo mu tego nie zapomnimy.

rybka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.