MŚ szczypiornistów: Tłuczyński bohaterskim ciachem oraz inni przystojniacy

Polscy piłkarze ręczni wczoraj pokonali Tunezyjczyków 31:27 i są o krok bliżej do złota w turniej - oby to nie było tylko pobożne życzenieu. Kroczek ten zawdzięczamy w głównej mierze Tomaszowi Tłuczyńskiemu, który był nie do zatrzymania dla afrykańskich rywali, którzy pozwolili mu wrzucić do bramki aż 11 bramek. Brawo, Tomek!  

Dzięki temu zwycięstwu, nasi dzielni panowie są już w kolejnej fazie turnieju i na luzie mogą podejść do dzisiejszego meczu z Niemcami. Mamy jednak nadzieję, że chłopaki nie odpuszczą i mimo wszystko dadzą popalić cały czas aktualnym mistrzom świata. Dziewczyny, pamiętajcie, żeby o 17.30 zasiąść przed telewizorami i wspierać naszych walczących o najwyższe laury mężczyzn (marzenia ściętej ciachowej głowy - "nasi, a nie "laury").

Dziś mamy dla Was także serię zdjęć z mistrzostw i powoli zaczynamy szukać swojego turniejowego faworyta na ciacho MŚ. Z tego punktu widzenia szkoda, że panowie sczypiorniści w grze - w locie, w rzucie i w podskoku - stroją tak potępieńcze miny. Tak naprawdę wielu z nich to naprawdę wspaniałe okazy, ale trudno rozpoznać, co się kryje pod pełnym zaciętości grymasem.

I Tylko Nikola Karabatić piękny zawsze i wszędzie. On wyglądałby pięknie nawet podnosząc ciężary lub jako zapaśnik, w obcisłym trykocie. Kochamy go w ręcznej jak Marata w tenisie.

olalla

Więcej o: