A z kim Ty zdradziłabyś swojego partnera?

Poprawna odpowiedź brzmi oczywiście: "z nikim". Ale istnieje też kilka mniej poprawnych. Włoszki urządziły sobie sondaż, w którym wskazały najbardziej grzechu wartych futbolistów. Wybrały także najseksowniejszego piłkarza i najlepszego kandydata do rozbieranego kalendarza. Wyniki okazały się dość zaskakujące.    

W najnowszym numerze włoskiego magazynu Novella 2000  prawie trzystu kobietom, postawiono pytanie: "Z kim najchętniej zdradziłabyś swojego partnera?".

Zwyciężył ktoś, kogo nigdy byśmy o to nie podejrzewały, a tym bardziej nie podejrzewaliby nasi koledzy . 33% ankietowanych dałoby się uwieść...Gennaro Gattuso. Nasze zdziwienie nieco ustąpiło, kiedy zobaczyłyśmy to zdjęcie , ale i tak to spory szok.

Drugie miejsce w rankingu wiarołomnych zajął Amauri - 21%, a dopiero trzecie - David Beckham (18%). Ciekawe, co na to Victoria? Rzecz jasna, Ciacha stanowczo potępiają ideę jakiejkolwiek zdrady (absolutnie!), ale już idea niegrzecznych fantazji jest nam nieco bliższa. Wyobraźcie sobie bowiem Becksa stojącego pod waszym balkonem i deklamującego wersy z "Romea i Julii", podczas gdy w sypialni Wasz chłopak wygrywa Ligę Mistrzów na Play Station.

Jeśli zdrada, to Gattuso, ale za najseksowniejszego na świecie nasze koleżanki z Półwyspu Apenińskiego uznały bezsprzecznie Lukę Toniego - uzyskał on 63% głosów, wyprzedzając Davida Beckhama (58%) i Amauriego (51%). Na czwartym miejscu znalazł się Alex del Piero, a na ostatnim, zdobywając zaledwie 21% głosów - Cristiano Ronaldo. Jak widać Włoszki są lojalne wobec swoich rodaków (i niekoniecznie wobec swoich mężów) i świata poza nimi (i Beckhamem) nie widzą.

Luca Toni wygrał też w kategorii "bohater rozbieranego kalendarza" - 35%, a na drugim miejscu uplasowało się dobrze nam znane ciacho po miłosno-kuriozalnych przejściach - Marco Borriello. My ze swojej strony mogłybyśmy zaproponować zdjęcie na styczeń .

Sondaż Novelli nie poprzestał na wyselekcjonowaniu najsmakowitszych ciach i postanowił zajrzeć wgłąb skomplikowanej kobiecej psychiki i znaleźć powody, dla których sportowcy podobają się kobietom (jakby to nie było oczywiste). Jednak na tym polu Włoszki znów nas zaskoczyły, odpowiadając, że złość i zawzięcie jakie Gattuso prezentuje na boisku jest tym, czego one pragną... w łóżku. (w takim razie nie dziwi nas nieobecność C- Żela w tym zestawieniu, łez i symulanctwa nie zrekompensowałyby nam nawet efektowne sztuczki techniczne). Koleżanki ze śródziemnomorskiej krainy kochają futbolistów również za to, iż zawsze są w świetle reflektorów - 58%, za to, że ich sukces daje im bogactwo - 49% (godny potępienia materializm) i za to, iż reprezentują "prawdziwą męskość" - 41%. Wśród najbardziej pożądanych części piłkarskiego ciała znalazły się pośladki, brzuch, nogi i (uwaga!) całokształt.

A oto i poszczególni panowie pretendujący do miana "Ciacho na zdradę":

Gennaro Gattuso - 33%

Amauri - 21%

David Beckham - 18%

Adriano - 15%

Christian Vieri - 9%

Najpiękniejsze ciacho:

Luca Toni - 63%

David Beckham - 58%

Amauri 51%

Alessandro Del Piero - 46%

Andrij Szewczenko - 43%

Gennaro Gattuso - 39%

Marco Borriello - 35%

Matteo Ferrari - 33%

Bernardo Corradi - 27%

Didier Drogba - 24%

Cristiano Ronaldo - 21%

Najpiękniejsze ciachowe ciało:

Luca Toni - 35%

Marco Borriello - 22%

Didier Drogba - 15%

Źródło: sondaż Novella 2000 - 280 kobiet   

rybka

Więcej o: