Czy to jest nowa dziewczyna Ikera Casillasa?

Wszystko (choćby Kickette ) na to wskazuje, że bramkarz Realu znalazł sobie nową kochanicę. Informacje nie są jeszcze potwierdzone, ale to rzekomym związkiem niejakiej Ariadne Artiles i boskiego Ike'a żyją obecnie hiszpańskie tabloidy.  

Ariadne jest supermodelką, ma 26 bez mała lat i, podobnie jak David Silva, pochodzi z Gran Canarii (czyżby wyspa była wylęgarnią pięknych ludzi? Czas na przeprowadzkę, dziewczyny!).  Wcześniej , między innymi, była żoną hiszpańskiego motocyklisty Fonsiego Nieto, ale ten związek skończył się rozwodem. Teraz ta ślicznotka zagięła parol na Casillasa, co nie dziwi wprawdzie, lecz przede wszystkim poważnie smuci.

Ciacha plują sobie tylko w brodę, że gdzies po drodze przeoczyły rozstanie Ikera z dotychczasową, wieloletnią partnerką Ikera. Gdybyśmy tylko wiedziały, że jest singlem, nasze i jego losy mogłyby potoczyć się zupełnie inaczej. Coś nam mówi, że nie siedziałybyśmy tutaj, klepiąc (z najwyższą przyjemnością i poczuciem misji, oczywiście) w klawiature, lecz pod rękę z najcudowniejszym z bramkarzy chadzałybyśmy na najlepsze bankiety.

Szkoda też nam Evy Gonzalez właśnie - mieć taki skarb w rękach i nagle go stracić lub, co gorsza, pozwolić odejść... Mamy nadzieję, że Eva ma wystarczająco mocne nerwy i silną osobowość, aby poradzić sobie z tym ciosem i pytaniem: "Co by było, gdyby...?".

olalla

Więcej o: