Anderson kocha chodzić w kapciach

Podczas gdy Cristiano Ronaldo reklamuje buty sportowe marki Nike, a Beckham Adidasa, zawodnik ManU, Anderson, z powodzeniem mógłby zostać zatrudniony przez firmę " Twoje Kapcie". Okazuje się bowiem, że to właśnie takie obuwie najchętniej wsuwa na stopy Brazylijczyk.  

Anderson pojawił się ostatnio w niebieskich, mięciutkich kapciach na treningu, co wywołało niemałe zdumienie klubowych kolegów gwiazdora. - To szokujące - miał powiedzieć Owen Hargreaves. Wtórował mu Edwin van der Sar : - Kiedy popatrzeć na niego od głowy do kostek, jest w porządku, ale kiedy twój wzrok padnie na kapcie, myślisz sobie: "Ojej!".

Sam Anderson prawdopodobnie po prostu woli ciepłe kapcie aniżeli jakikolwiek inny rodzaj obuwia. Nie wiemy tego na pewno, bo Brazylijczyk nadal nie nauczył się angielskiego, poza prawdopodobnie jedynym, niezbędnym mu słowem (jakże uniwersalnym jednak) "sex" .

My, oczywiście, nikogo nie krytykujemy. Każdy może noosić co mu się podoba, nawet jeśli nie jest to dostosowane do podstawowych standardów estetyczno-modowych obowiązujących na całym świecie. Nie będziemy mówić, że noszenie kapci poza swoim domowym zaciszem to obciach, chyba że jest się akurat pacjentem szpitala.

Więcej o: