Pierwszy mecz Beckhama w barwach Rossonerich

Według nas, całkiem udany jak na zawodnika, który "od trzech miesięcy nic nie robił" (cytat z Ancelottiego). Ale jak to dokładnie było, zobaczcie i przeczytajcie poniżej.  

Kilka ciachowych wniosków z wczorajszego spotkania pomiędzy Milanem a Hamburgiem w Emiratach Arabskich:

1. Davidowi jest wielce do twarzy w czerwono-czarnych pasach - a może to po prostu te barwy upiększają każdego.Bardzo ładnie w nich biegał przez pierwsze 45 minut meczu.

2. Victoria Beckham wygląda bardzo korzystnie - choć jak zwykle grobowa mina, to dziewczęca fryzurka i dzieci na rękach dodają jej wiele uroku.

3. Coż za loża sław! Zobaczyć obok siebie Maldniego, Beckhama i Szewczenkę lub Pato, Beckhama Kakę i Pirlo - w jednym rzędzie, ramię w ramię, pasek w pasek - bezcenne. I co, że część z tych ciach oscyluje wokół daty przydatności do spożycia. Nam nadal smakują nieziemsko!

4. Samba odtańczona przez Ronaldinho tuż po strzeleniu gola naprawdę zrobiła na nas wrażenie. Te drobno stawiane kroczki i piruecik - do tej pory najlepiej pamiętałyśmy zupełnie inne elementy tańca Brazylijczyka polecamy koniec filmu).

5. AC Milan wygrał z Hamburgiem SV 4-3 po karnych. W takiej obsadzie spodziewałybyśmy się lepszego widowiska ze strony mediolańczyków, ale i tak narzekać nie można.Lubimy wygrane tej drużyny.

Co będziemy sobie zresztą język i klawiaturę strzępić. Zobaczcie same.

olalla

Więcej o: