Jak zostać żoną lub dziewczyną, czyli ABC WAGs: Laetitia Bleger i Danielle Lloyd

W dzisiejszym odcinku będzie o dwóch byłych królowych piękności z wątkiem kryminalnym w tle, czyli o ukochanej Briana Jouberta i byłej dziewczynie połowy zarejestrowanych na Wyspach piłkarzy.   

To, że nasze dwie dzisiejsze bohaterki łączy epizod z konkursami piękności, w środowisku WAG niczym dziwnym nie jest. Laetitia i Danielle postanowiły jednak przejść do historii czymś bardziej oryginalnym- obie utraciły swoje królewskie korony, po tym jak złamały regulamin konkursu biorąc udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Nie są to jednak wcale ich jedyne grzeszki. Panna Lloyd przepisy złamała dwukrotnie bo dodatkowo w trakcie wyborów spotykała się z jednym z jurorów, piłkarzem oczywiście, Teddym Sheringhamem. Związek skończył się szybko po tym, jak wokół Danielle wybuchła afera w związku z jej rasistowskimi odzywkami do współuczestniczki reality-show "Big Brother", w którym brała udział. Jak się okazało, był to dopiero początek WAGowej kariery byłej Miss Wielkiej Brytanii, która w swojej kolekcji ma takich piłkarzy jak Marcus Bent, Armand Traoré, Ryan Babel, Gerard Piqué czy w końcu Jermaine Defoe, z którym łączył ją chyba najbardziej burzliwy związek, relacjonowany na bieżąco także i przez nas .

Jeszcze ciekawszą historią może pochwalić się była Miss Francji, Laetitia Bleger, z którą to krótki, acz płomienny romans w 2004 roku miał nasz ukochany łyżwiarz figurowy, Brian Joubert. Związek zakończył się szybko i spektakularnie, a mianowicie...pozwem sądowym, który wniósł Brian przeciwko swojej byłej dziewczynie. O co poszło? O to, że porzucona Laetitia udzieliła w prasie wywiadu, w którym zasugerowała, że Brian jest gejem, a ich związek był jedynie kamuflażem dla jego prawdziwej orientacji seksualnej. Istny rozbój w biały dzień. Pannie Bleger ostatecznie dostało się za swoje, bo zgodnie z wyrokiem sądu, na spółkę z magazynem publikującym wywiad, musiała zapłacić 70 tysięcy euro odszkodowania.

Bo dobro zawsze zwycięża, a z ciachami lepiej nie zadzierać. Amen. 

ruby blue

Więcej o: