Ciacha życzą na święta

No właśnie, są święta, wypada być miłym, życzliwym i uczynnym. Pomyślałyśmy więc, że ciachom od Ciach też się coś należy i w związku z tym, postanowiłyśmy dla nich urządzić wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny koncert życzeń. Panowie, to wszystko specjalnie dla Was! Czego więc życzymy z naszym ulubieńcom przy dzieleniu się wyimaginowanym opłatkiem ? Oj, trochę tego jest...   

Cristiano Ronaldo...żeby znalazł pod choinką skuteczny antyperspirant, zapobiegający takim wpadkom .

Pavlowi Nedvedowi...aby zdrowie i kondycja dopisała i jeszcze chociaż przez rok grał dla nas, przed zakończeniem kariery.

Frankowi Lampardowi... większej ostrożności w doborze kolorów, zarówno ubrań, jak i skóry. Mr Pink i Mr Orange do dziś śnią nam się po nocach.

Davidowi Beckhamowi...pomyślnej aklimatyzacji w Mediolanie i żeby Wiktoria chociaż raz do roku łaskawie obdarzyła go uśmiechem.

Sergio Aguero...spełnienia marzeń o triumfie w La Lidze, no i równie utalentowanego potomka.

Fernando Torresowi...oprócz zdrowia (mamy już dość tych ciągłych kontuzji wszystkich dokoła!), aby nic w sobie nie zmieniał (ze stanem cywilnym włącznie). Torresik jest idealny i niech tak już zostanie.

Wszystkim piłkarzom Realu Madryt...zdrowia, zdrowia, zdrowia i ... zdrowia albo nowego trenera od przygotowania fizycznego piłkarzy.

Kubie Błaszczykowskiemu....większej delikatności rywali wobec niego, a w szczególności jego nosa.

Marco Borriello....porządnej i dobrej dziewczyny, nie takiej, jak poprzednia . Swoje numery telefonu prześlemy pocztą.

Jose Mourinho...aby ciętych komentarzy nigdy mu nie zabrakło, bo czym by była bez tego europejska piłka nożna.

Freddiemu Ljungbergowi....nowych kontraktów reklamowych z bielizną w roli głównej.

Kace...żeby jeszcze kilka dobrych lat w piłkę pograł, zanim odda się swojemu powołaniu i zostanie pastorem .

Michaelowi Ballackowi...wreszcie pierwszego miejsca. Nieważne, czy w mistrzostwach świata, Europy, Champions League czy w plebiscycie na najbardziej ciachowego pomocnika .

Robinho...łatwiejszego przyswajania języków obcych,a już w szczególności angielskiego.

Johnowi Terry....nowych antypoślizgowych butów od Mikołaja, żeby wpadka z finału Champions League była pierwsza taką i ostatnią.

Cescowi Fabregasowi...szybkiego powrotu do gry!

Petrowi Cechowi...aby blamaż jak z meczu Czechów z Turkami już nigdy się nie powtórzył.

Romanowi Pawliuczenko...udanych Świąt, wreszcie z mamusią u boku , a pod choinką ładnej koszuli, nie TAKIEJ .

Paolo Maldiniemu...dalszego starzenia się z równym wdziękiem, co teraz.

Francesco Tottiemu...równie utalentowanych kolegów w drużynie, co on sam, bo cudny Totti sam długo Romy nie pociągnie.

Arturowi Borucowi...znacznie mniej kłopotów i skandali, w życiu osobistym, jak i na murawie. Niech powrócą piękne czasy sprzed Euro...

Waynowi Rooney... więcej włosów. Na głowie oczywiście.

Luce Toniemu... tak upragnionego potomstwa

Radosławowi Matusiakowi...zakończenia przedwczesnej sportowej emerytury i udanego powrotu do futbolu .  Ciacha z niecierpliwością czekają na wielki come back jednego z największym polskich ciach.

Lukasowi Podolskiemu...odejścia z Bayernu i transferu do jakiegokolwiek innego klubu. Nieważne gdzie, ważne, by boski Lukas regularnie wybiegał na murawę.

Sergio Ramosowi...łagodniejszego temperamentu (przynajmniej na boisku), a co za tym idzie, mniej czerwonych kartek - rekord klubowy już blisko.

A na koniec nasze największe życzenie : graczom Lecha Poznań ...pokonania Udninese i sukcesów w Pucharze UEFA. Niech pokażą, że polskie ciacha też coś potrafią!

Wam, drogie Czytelniczki, życzymy dużo ciach pod, obok, na lub przy choince, a prezenty niech przyniesie Mikołaj ze zdjęcia głównego. Wesołych Świąt!

Więcej o: