Jak zostać żoną lub dziewczyną, czyli ABC WAGs: Florence Brudenell-Bruce i Gabriela Constantino

W dzisiejszym odcinku tropem WAGs wędrujemy ku padokom Formuły 1, gdzie na stawiane w tytule cyklu pytanie pomogą nam opowiedzieć była dziewczyna Jensona Buttona i obecna druga połówka Nelsona Piqueta.  

Przegląd profesji wykonywanych przez nieustraszone żony i dziewczyny w gruncie rzeczy powinnyśmy zacząć  od zawodu, którym trudni się jakieś 99,9% tychże pań, w tym i nasze dzisiejsze bohaterki, czyli od modelingu. Florence i Gabriela, co prawda, na wybiegu stawiają swoje pierwsze kroki, ale przecież słynnych sportwców u boku ma się nie od parady (a raczej nie tylko od niej) i jesteśmy  pewne, że propozycje zawodowe dla obu pań posypią się szybko niczym kariera sportowa Adriano . Florence Brundenell- Bruce już poczynia sobie całkiem nieźle w świecie mody, mimo że w maju tego roku utraciła status WAG, po tym jak po dwóch latu związku znajomość z nią zakończył Jenson Button. Rozstanie było dla wielu sporą niespodzianką, bowiem jak twierdzi sama zainteresowana, rozumieli się świetnie, a poza tym wyglądali na bardzo szczęśliwych. Co więcej, ponoć szefowie teamu brytyjskiego kierowcy, świętej pamięci Hondy, uwielbiali pannę Florence za zbawienny wpływ jaki miała mieć na Jensona. Chodzi mianowicie o to, że jako niegdysiejsza studentka historii sztuki, zaszczepiła w swoim ukochanym miłość do tejże dziedziny, przez co Jenson mniej czasu zaczął spędzać w klubach, a więcej w galeriach. Musimy przyznać, że do tej pory WAGs utożsamiałyśmy raczej z galeriami z innego rodzaju asortymentem, toteż, owszem, czujemy się zaskoczone. Tak czy inaczej, związek rozpadł się, co wcale nie oznacza, że kariera rezolutnej Flo, jak nazywają ją przyjaciele, uległa zastopowaniu. Wręcz przeciwnie, 22-letnia Brytyjka podobno zaczęła pilnie uczęszczać na lekcje aktorstwa. Ambitna dziewczyna.

Nic nie wiemy o takowych planach panny Costantino, ale zważywszy na to, że ukochana Nelsona Piqueta ma zaledwie 18 lat, z pewnością jeszcze nie jeden talent w sobie odkryje. Przydałoby się w gruncie rzeczy, bo dostarczyłaby nam przynajmniej czegoś złośliwego do napisania o niej. Póki co, oprócz tego, że jest modelką, wiemy o niej jedynie, że pochodzi z bardzo bogatej (a jakże) brazylijskiej rodziny, a Nelsonem spotyka się od grudnia 2007 roku.

A zatem drogie dziewczyny, albo dieta, albo bogaty wujek z Brazylii, nie ma uproś.  

ruby blue

Więcej o: