Ciachowe pomysły na weekend - pojedynki na szczycie

Co robić w weekend? Podziwiać ciacha. Najlepiej w akcji czyli wtedy gdy prezentują się w pełnej krasie.  A okazji do tego w ten weekend nie brakuje. Czekają nas bowiem dwa mecze, w którym średnia gęstość zaciachowienia na metr kwadratowy murawy jest baaaardzo wysoka. Miły bonusik w postaci widowiska sportowego gwarantowany.  

Zaczyna się w sobotę o 22.00. Z drżeniem, z wypiekami na twarzy, z dreszczem niecierpliwości czeka na to każdy (i każda), kto choć odrobinkę interesuje się piłką nożną. Starcie gigantów. Wojna światów . Zabawa z dawna oczekiwana - Gran Derbi. FC Barcelona - Real Madryt. Po spekulacje czysto sportowe odsyłamy tu lub tu . Dla nas najważniejsze są pojedynki ciachowe. Eksperci, bukmacherzy i były trener Realu stawiają na Barcelonę. A jak to wygląda w rachunku ciach?

Zaczynając od bramki:

Victor Valdes kontra Iker Casillas (wybacz, Jerzy Dudku, ale taką mamy nadzieję). W nowej fryzurze ognistemu Victorowi jeszcze lepiej, ale Iker... Iker to po prostu Iker i tyle. 1:0 dla Realu.

Victor Valdes to faktycznie niezły przystojniakVictor Valdes to faktycznie niezły przystojniak Fot. PAUL THOMAS AP

Victor Valdes to faktycznie niezły przystojniakFot. JOHANSEN LINDA AP

Obrona: boski Fabio vs gorący Rafa Marquez. Pamiętacie to?

 Zacięty pojedynek, ale... jednak 2:0 dla Królewskich.

Fabio CannavaroFabio Cannavaro Fot. MASSIMO PINCA AP

Pomoc: Xavi kontra Rafael van der Vaart. Bardzo lubimy Xaviego, to genialny piłkarz, jednak... my mamy nieco inne kryteria, a zatem Rafael miażdży oponenta.

Fabio CannavaroFot. JUAN MEDINA ACTION IMAGES

Fabio CannavaroBONGARTS/GETTY IMAGES/Getty Images

Atak: młodziutki Bojan Krkic vs doświadczony Raul. Gdyby życie składało się tylko z takich dylematów! No niech będzie, honorowy gol dla Barcy, ale ze spalonego.

Suma sumarum, u nas wygrywa Real 3:1, ale  jak będzie w sobotę? To się okaże...

rybka

Więcej o: