Rafa trenuje, mecz charytatywny tuż tuż

Dla miłośniczek wielkiego talentu i niewiarygodnych mięśni Rafaela Nadala to najlepsza z możliwych wiadomości. Hiszpan wrócił do treningów i już oficjalnie rozpoczął treningi przed nowym sezonem. Najpierw jednak wspólnie z bramkarzem Realu Madryt Ikerem Casillasem wystąpi w charytatywnym meczu, którego celem jest zbiórka pieniędzy na dzieci chore na malarię.  

- Chciałbym wszystkim oficjalnie powiedzieć, że z kostką jest już dobrze i kilkanaście dni temu rozpocząłem już przygotowania do nowego sezonu. Na razie wszystko idzie dobrze - napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej hiszpański tenisista - W piątek (12 grudnia) wszyscy moi współpracownicy i przyjaciele przyjadą na Manacor i wszyscy razem będziemy świętować tak dla mnie znakomity rok 2008.

Nadal kolejne kilka dni spędzie jednak pracowicie. Już w poniedziałek po południu leci do Madrytu, gdzie spotka się z dziennikarzami "MARKI" oraz królem Hiszpanii Juanem Carlosem II. - Zjemy tam wspólnie lunch a spotkamy się tam z powodu 70-tej rocznicy powstania pisma - wyjaśnił Rafa.

No a we wtorek czeka ago już tylko wielki mecz. - Zagramy dla chorych dzieci. Jesteśmy z Ikerem bardzo z tego powodu podekscytowani. Mam nadzieję, że trybuny na stadionie będą wypełnione do końca.

Ciacha nie mają wątpliwości, że będą. Zwłaszcza po takiej zachęcie:

hannah

Więcej o: