Michael Phelps promuje książkę

Niewiele wiemy o tym chłopaku rodem z Baltimore. Nie mamy więc pojęcia, czy książka ?No Limits: The Will to Succeed?, jaką Michael promuje dokładnie od wczoraj, została napisana przez niego osobiście, czy ktoś mu w tym dyskretnie pomagał. Wiemy jednak na pewno, że warto ją mieć. Tak samo jak mamy stu procentową pewność, że nikt nie wygląda w wodzie (pod wodą, obok wody) tak fenomenalnie jak właśnie Phelps.  

Bo takich ramion i tak imponującego ciała nie widziałyśmy chyba u żadnego innego sportowca. Dla nas ten facet koszulki mógłby nie zakładać nigdy....Poza tym, która z nas nie chciałaby się dowiedzieć, jaka jest recepta na tak imponujący sukces, jaki Michael osiągnął na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie? W jaki sposób wyrzeźbić tak idealną sylwetkę i co najważniejsze - ją utrzymać? Bo w słynną już bułkę z bananami jakoś nie chce nam się wierzyć.

.. .

"Kiedy się koncentruję, żadna rzecz, żaden człowiek, cokolwiek nie są w stanie wytrącić mnie z równowagi. Wiem, że muszę coś zrobić i poza tym nie ma nic. Bo jak czegoś bardzo chcę, wiem, że to dostanę." Prawda, że nieźle się zaczyna. Nie mamy wątpliwości, że są to słowa mistrza (czternastokrotnego mistrza olimpijskiego) i bardzo chętnie się dowiem, co Michael ma nam jeszcze do powiedzenia.

A zatem drogie dziewczyny: do sklepów marsz! I choć cała przyjemność kosztuje prawie 20 dolarów, nie mamy wątpliwości, że jest to bardzo dobry świąteczny prezent.

hannah

Więcej o: