Jak zostać żoną lub dziewczyną, czyli ABC WAGs: Sara Foster i Rebecca Cartwright

W dzisiejszym odcinku stawiamy przed Wami, drogie Czytelniczki, bardzo poważne pytanie: na jak wiele jesteście gotowe, by zostać WAG? Jak pokazują bowiem historie naszych bohaterek, tenisowych WAGs Tomy'ego Haasa i Lleytona Hewitta, czasem trzeba się poważnie poświęcić. Jak bardzo? Wystąpić w teledysku Backstreet Boys na przykład. Ojej.   

Dla tych z Was, których groza nie ogarnęła na tyle, byście uciekały w popłochu od monitora, mamy informację, że tak właśnie zaczynała się kariera aktorka obecnej dziewczyny niemieckiego tenisisty, Sary Foster. Teledysk ów wygląda tak (uwaga, materiał filmowy zawiera materiały powszechnie uznawane za szkodliwe i naruszające estetykę każdego rodzaju, oglądający czyni to na własną odpowiedzialność):

Gdyby ktoś miał wątpliwości, Sara to ta blondynka (nie mylić z Nickiem Carterem). Amerykańskiej aktorce musimy jednak oddać sprawiedliwość, bo nie są to jej jedyne popisy aktorskie, ma ona na swoim koncie między innymi gościnny występ w serialach "Kryminalne zagadki Las Vegas'" i "Ekipa'", zagrała także w kilku raczej niewielkich i niezbyt znanych pełnometrażowych produkcjach. Z innych dokonań - poszczycić się może 10. miejscem w zestawieniu najseksowniejszych kobiet świata magazynu Maxim z 2005 roku, a zanim upolowała przystojnego tenisistę, spotykała się między innymi z Leonardo Di Caprio.

Druga z pań, Rebecca Cartwright, swoją karierę aktorską rozpoczynała nie w aż tak dramatycznych okolicznościach, wystąpiła mianowicie w australijskiej telenoweli "Home and Away". Lleytona na swojej drodze spotkała w 2004 roku, a australijski tenisista zapałał do niej uczuciem na tyle płomiennym, że już 6 tygodni później poprosił ją o rękę. Para pobrała się ostatecznie w lipcu 2005 roku, a w listopadzie tego samego roku, na świat przyszła córeczka aktorki i tenisisty o wdzięcznie brzmiącym imieniu Mia. Na styczeń 2009 roku planowane są narodziny kolejnego dziecka pary. Udział w telenoweli to jednak absolutnie niejedyny wkład pani Hewitt w australijską pop-kulturę.  Przed ślubem z tenisistą Rebecca udzielała się jako piosenkarka z takim oto skutkiem:

Oraz jako tancerka w tamtejszym "Tańcu z Gwiazdami", który zresztą wygrała:

Na pewno równie dobrze radzi sobie w stepowaniu, recytowaniu i szydełkowaniu, co do tego wątpliwości Ciacha nie mają.

Wątpliwości wzbudza w nas natomiast inna kwestia: czy Backsreet Boys jeszcze istnieją? I jest to chyba najważniejsze pytanie jakie stawia dzisiejszy odcinek. 

ruby blue

Więcej o: