10 najgorszych strojów WAGs

Jeśli wydaje Wam się, że lubimy pisać o WAGs w złym świetle, bo zazdrościmy im urody, sławy, figury, bogactwa i gwiazdy futbolu u boku, to... macie rację. Dziś okazji do zaleczenia naszych kompleksów i poprawy nastrojów dostarczą nam ?modowe? wpadki żon i dziewczyn znanych piłkarzy.  

10. Alex Curran

Tę kreację zaprezentowała Alex podczas premiery kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście'" (niniejszym do wyliczanki rzeczy którym WAGs zazdrościmy i dlatego wypisujemy o nich same podłe rzeczy dopisujemy spacery po czerwonym dywanie przy okazji premier filmowych). Nie dość, że sukienka nie urzeka ani kolorem ani fasonem, to do tego jest zupełnie niedopasowana do figury małżonki pana Gerrarda.

9. Elen Rives

A więc o co chodzi z tym kawałkiem zbroi na tułowiu? I jaki ma to wpływ na prawidłowe funkcjonowanie przepony? Odpowiedzi na te pytania zna tylko i wyłącznie partnerka Franka Lamparda.

8. Victoria Beckham

Dowód na to, że wpadki zdarzają się nawet ikonom mody. Zastanawiacie się, po co te okulary słoneczne na nosie Vicky? Ubierzcie się w sukienkę w takim kolorze i spróbujcie bez mrużenia oczu spojrzeć na siebie w lustrze.

7. Coleen McLoughlin

Sama idea poncza jak najbardziej w porządku. Wzorek na nim i czapeczka w komplecie już mniej.

6. Cheryl Cole

Cheryl jest zjawiskowo śliczna i zaprzeczyć temu po prostu się nie da. Nie zmienia to jednak faktu, że owa kreacja jest zupełnie nietrafiona. Prześwitująca spod bluzki bielizna może na niektórych robić wrażenie , na ekspertkach modowych, czyli nas, już niekoniecznie.

5. Abbey Clancy

Kolejna WAG, która uznała, że koniecznie musimy zobaczyć jej bieliznę.

4. Nicola Tappenden

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: gdzie podziała się górna część stroju byłej dziewczyny Bobby'ego Zamory z West Ham United, a obecnej gracza Hull City Simona Waltona?

3. Danielle Lloyd

Droga Danielle, i tak wszyscy wiemy, że masz ładne nogi i biust. Teraz dowiadujemy się, że dobry gust i wyczucie to niekoniecznie twoje mocne strony. I jest to najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi nam na myśl kiedy patrzymy na tę kreację.

2. Doda

Polacy nie gęsi i też swoje źle ubrane WAGs mają. I to jak źle ubrane.

1. Julia Voronin

Zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Jorge Campos wśród WAGs . Cóż więcej można powiedzieć...?

ruby blue

Więcej o: