To już oficjalnie potwierdzone: Iker Casillas ma najpiękniejszy uśmiech!

Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologiczne miało nosa i potwierdziło to, co Ciacha i większość z Was już dawno wiedziała, przyznając bramkarzowi Realu Madryt nagrodę za "Najlepszy Uśmiech Roku 2008". Wczoraj w Madrycie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody laureatowi.  

Przewodniczący stowarzyszenia, Alfonso Villa Vigil, mówił: - Jest symbolem zdrowego życia, osobą rzetelną i pokorną. Nagradzamy tez tych, którzy wiedzą, jak wywołać uśmiech i radość innych. Właśnie dlatego wybraliśmy Ikera - jest wzorem dla młodzieży i powodem zadowolenia dla wielu, a przede wszystkim - daje ludziom uśmiech.

Iker na co dzień na boisku stara się utrzymać maksymalną koncentrację i powagę, kto jednak choć raz zobaczył jego zęby błyszczące pomiędzy rozchylonymi wargami, wie, że tysiące hiszpańskich dentystów po prostu nie mogło się mylić. Kto do tej pory uśmiechu Ikera nie doceniał, mógł się przekonać o magii mimiki fantastycznego bramkarza choćby wczoraj, w czasie uroczystej gali, gdy gwiazda wieczoru odbierała należne trofeum. Więcej zdjęć zobaczycie na oficjalnej stronie Realu Madryt , a u nas tylko przedsmak obfitej uczty i zapowiedź wspaniałych widoków.

Ten facet jest po prostu nieziemski i nie razi nawet ziemski zupełnie, żeby nie powiedzieć przyziemny, z rzadka sypiący się wąsik.

olalla

Więcej o: