5 najgorzej śpiewających ciach

"Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej". Albo dużej gorzej. A że Ciacha czasami muszą (inaczej się uduszą) pokrytykować nieco naszych ulubieńców, dziś pod lupę bierzemy ich umiejętności wokalne. Jeśli interesuję Was jak oni zawodzą śpiewają, bardzo dobrze trafiłyście.  

5. Roger Federer

Choć trudno w to uwierzyć, jest coś w czym szwajcarski tenisista nie jest najlepszy. Nie jest nawet dobry. I zdecydowanie powinien brać przykład z kolegów z kortu, którzy braki wokalne nadrabiają urzekającym ruchem scenicznym . Roger w roli króla estrady wypada raczej blado.

4. Kimi Raikkonen

W gruncie rzeczy, trudno stwierdzić czy,  jak twierdzą autorzy nagrania, zamaskowany pan to rzeczywiście słynny kierowca Formuły 1. Na Kimiego wskazywałby niski głos i to, że wcale nie trudno wyobrazić go sobie śpiewającego psychodeliczne fińskie piosenki  (a obiecał pewnej pani, że więcej nie będzie ) z drinkiem w ręce gdzieś w zadymionej knajpie. I mimo, że całość wyszła dość nieporadnie, w jego przypadku akurat bez wahania możemy stwierdzić, że "nie o to chodzi jak co komu wychodzi".

3. Tony Parker

Wygląda na to, że koszykarz San Antonio Spurs pozazdrościł kariery muzycznej Shaquille O'Nealowi i sam postanowił wykorzystać swoją słynną żonę w autopromocji spróbować swoich sił w show biznesie. Efekty możecie podziwiać niżej. Naszym zdaniem Tony powinien raczej trzymać się sportu. I zgadza się, ta pani w teledysku to nie kto inny jak Eva Longoria.

2. Michael Phelps

Po pływackich sukcesach olimpijskich, telewizyjnych występach i tym podobnych, można było zacząć wierzyć, że mamy do czynienia z prawdziwym człowiekiem renesansu. Okazuje się jednak, że Amerykański pływak nie jest jednak tak wszechstronnie uzdolniony.

1. Emanuel Sandhu

Swego czasu nieopatrznie umieściłyśmy Kanadyjczyka w rankingu największych ciach łyżwiarstwa figurowego. Dlaczego nieopatrznie? Zobaczcie same:

Na koniec, by zatrzeć nieprzyjemne estetyczne wrażenia, udowadniamy, że można jednocześnie być ciachem, odnosić sukcesy sportowe i dobrze śpiewać:

ruby blue

Więcej o: