Ptasia kupa - sekret pięknej skóry Beckhamów

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to robią gwiazdy, że wyglądają tak wspaniale, jak wyglądają, a ich skóra jest promienista i nieskazitelnie gładka, to na pewno przyszły Wam na myśl operacje plastyczne. Nasze zdanie jest podobne, natomiast dziś dowiedziałyśmy się, co jeszcze może pomóc w utrzymaniu wyglądu woskowej lalki skóry w idealnym stanie. Panie i Panowie, oto recepta na wieczną młodość, przynajmniej powierzchniową: ptasie guano.  

Kiedy Victoria była młodsza, miała olbrzymie problemy z cerą. Teraz jest już dużo lepiej - czyżby główną zasługą takiego polepszenia były właśnie kosmetyki "Geisha Facials", przygotowywane ze słowiczych odchodów? Raczej mało prawdopodobne, gdyż Posh linię produktów odkryła dopiero w trakcie jednej z niedawnych wizyt w Japonii. Nie jest jednak tajemnicą, że specjalengo kremu do twarzy, pochodzącego z tego samego źródła, używa także David. Nie ma to umiłowanie kupy.

Czy Wy również w imię dbania o urodę posunęłybyście się do tak niekonwencjonalnych metod? Czy są bariery, których przekraczać się nie powinno? Dla Victorii najwyraźniej żadne ograniczenia nie istnieją - czego się jednak spodziewać po kobiecie, która nosi takie obcasy ?

Więcej o: