Danny Cipriani - ciacho niedawno odkryte

Swoje uwielbianie do rugbystów wyrażałyśmy nie raz. A kulminacja naszej fascynacji tą właśnie dyscypliną sportu nastąpiła od razu po obejrzeniu tego filmiku, niewątpliwie jednego z najlepszych, jakie pojawiły się na Ciachach. O rugbystach Anglii, Francji, Nowej Zelandii, Fidżi i innych pisałyśmy chętnie, z nieskrywaną satysfakcją. Ostatnio jednak o panach uganiających się za jajowatą piłką z różnych względów było jakoś ciszej, dlatego dziś postanowiłyśmy to nadrobić. Danny Cipriani to Anglik, który niedawno po długiej kontuzji wrócił do gry i wywołał tym ogólnonarodową radość. Przekonałyśmy się wtedy, że życie tego młodego chłopaka (w końcu ma dopiero 20 lat) interesuje Brytyjczyków niemal tak bardzo, jak wszystko to, co dotyczy Davida Beckhama. A skoro tak, musiałyśmy poświęcić mu kilka chwil.  

Zacznijmy od sprawy najważniejszej. Jak przystało na bożyszcze tłumów, idola, którego plakaty wiszą w pokoju każdego angielskiego nastolatka, Cipriani ma już swoją ukochaną WAG i nie odstępuje jej na krok. Bliżej o Kelly Brook, bo o niej mowa, donosił kilka tygodni temu serwis Po bandzie. Jeżeli koniecznie chcecie wiedzieć jak ta pani wygląda, zajrzyjcie tutaj .

Danny swój pierwszy mecz od sześciu miesięcy rozegrał w środę wieczorem przeciwko drużynie Bath. Jego zespół, London Wasps po emocjonującym spotkaniu przegrał, ale Brook dosłownie przy każdej akcji swojego ukochanego dawała wyraz swojego wsparcia i zaangażowania. Kibicowała najlepiej jak mogła, czego dowodem są te zdjęcia.

Po meczu Danny powiedział. - Cieszę się, że wreszcie mogłem zagrać. Choć początkowo czułem się nieco "zardzewiały". Jednak z czasem biegało mi się coraz lepiej i nie czułem żadnych kłopotów.

Ciacha się cieszą, bo to oznacza, że Anglik może stać się w przyszłości jednym z bardziej gorących tematów, a my tym samym będziemy miały kolejną ofiarę, o której można pisać. Na razie najbardziej spodobało nam się zdanie Kelly, która stwierdziła. - W Dannym najbardziej lubię to, że jest taki młody. Komu by to nie odpowiadało? Dodajmy, że Brook jest starsza od Ciprianiego o osiem lat. Nie musimy chyba mówić, że w trwałość tego związku nie wierzymy ani odrobinę.

Więcej o: